2737
2734
عنوان

یه سوال حقوقی دارم

86 بازدید | 19 پست

دختر خالم شوهرش به خاطر گاز گرفتگی فوت شده سه ماه تو کما بود و اواخر فروردین امسال فوت شد تازه ازدواج کرده بودن شوهرش سپاهی بود با برادرش داشتن یه ساختمان میساختند اما سندی به اسمش نبود یه ماشین هم داشت که اونم به اسم خودش نبود خانواده شوهرش گفتن چیزی بهت تعلق نمیگیره حتی مهریه اما یه کم از حقوقشو بهت میدن که البته هنوز چیزی نگرفته 

خود دختر خالم از فوت شوهرش هنوز شوکه و داغونه اما خالم و شوهرش یه کم نگرانن برای آینده دخترشون میخوان یه کم که گذشت وکیل بگیرن آیا فایده ای داره؟به نظرتون چیزی میتونه بگیره؟ 

بله مخریش رو بزاره اجرااا

حتما حقوقش بهش میرسه حتی نصف حقوق

سندی به نام همسر باشه می تونه توقیف کنه

حتی بعد عقدشون بنام کسی بکنه می تو نه بگیره

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم همین شرایط داشتم شنیدم اگه چیزی ب اسمش نباشه نمیتونه مهریه بگیره اما حقوق رو کامل میکیره چرا نص ...

دوست داشت خودشون با رضایت پیش قدم بشن و حق و حقوقشو بدن نمیدونست که بی چشم و رو هستن حتی یارانه و معیشتی هم بهش ندادن کارتشون دست اوناس

دوست داشت خودشون با رضایت پیش قدم بشن و حق و حقوقشو بدن نمیدونست که بی چشم و رو هستن حتی یارانه و مع ...

عزیزم اونا کاره ای نیستن باید خودش بره همه چی اون الان قط شده باید خودش بره منم رفتم خودم همون هفته اول کارای اداریمو انجام دادم

همه بلافاصله انجام میدن چطور انقد طولش داد

بعد اونام میان امضا میکنن

خب اونا ک‌نمیرن دنبال کارش خودش باید بره

واس یارانه باید بره پلیس +۱۰

واس حقوق هم میره بیمه سابقشو درمیاره و بقیه کارا

2706