2737
2734
عنوان

کیت تخمک گذاری

56 بازدید | 9 پست

من اصلا هییچ نمیدونم از کیت

4 ماه اقدامم

20 سالمه 

میشع لطفا راهنماییم کنین این ماه با کیت برم جلو

مرسی عزیزای دلم 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

دوره هات چند روزه اس؟

روی بروشورش نوشته از روز چندم استفاده کنی

بهتره که ادرار اول صبح رو استفاده کنی.تا روزی که دوخطش پررنگ شد ادامه بده و اقدامتو داشته باش

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از داروخونه بگیر  از روز ده به بعد تست کن هروقت دو خط پررنگ داشت روز تخمک گذاریته

قیمتش چنده 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2728
دوره هات چند روزه اس؟ روی بروشورش نوشته از روز چندم استفاده کنی بهتره که ادرار اول صبح رو استفاده ...

همیشه 28 روزه دقیق بودم

دوماهه ک از روز موعودم 3 روز ميندازم جلو

ینی صب ک مثبت شد 

شبش رابطه داشته باشم؟ 

همیشه 28 روزه دقیق بودم دوماهه ک از روز موعودم 3 روز ميندازم جلو ینی صب ک مثبت شد  شبش رابطه ...

به نظرم بهتره ک از روزی که پاک میشی نزدیکی تو داشته باشی.و اون روزی هم ک مثبت شد کیتت حتما تا دو سه شب بعدش رابطه داشته باش

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤
2738
به نظرم بهتره ک از روزی که پاک میشی نزدیکی تو داشته باشی.و اون روزی هم ک مثبت شد کیتت حتما تا دو سه ...

مرسی خانومی 

ایشالا ک ب زودی مامان میشی مهربون