2737
2739
عنوان

خانومایی که بیشتر از 5 ساله که ازدواج کردن لطفا بیاین🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 22 پست
چه ربطی داره واقعا  با همسر که رابطه جنسی و عاطفی داری  نه با خانواده من از خیلیا شنیدم ...

ببین رابطه جنسی یکم کم میشه

ممکنه بدنت سرد بشه

ولی نه اونقدر که دیگه جذابیتی برات نداشته باشه

چه ربطی داره واقعا  با همسر که رابطه جنسی و عاطفی داری  نه با خانواده من از خیلیا شنیدم ...

اطرافیان من (برادر و برادرشوهر و خواهرشوهر و دخترخاله و ...) همه قبل از من ازدواج کردن (یعنی ۸ سال و ۱۰ سال و اینا). هنوزم مثل اول ازدواج با هم گرم هستند. اتفاقا عشق و علاقه بعد از چند سال زندگی بیشتر میشه نه کمتر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر دوست داشتن و محبت نه تکراری نشدیم

اتفاقا الان باهم راحت تر کنار میایم و همو بیشتر دوس داریم و بیشتر بهمون خوش میگذره کنار هم

ولی از نظر جنسی ما کلا نابود شدیم😁

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
من ۶ ساله ازدواج کردم. تکراری نشده، کم هم نشده. اتفاقا من خیلی لاغر و استخوانی بودم و الان تپل تر شد ...

خیلی خوبه❤️❤️❤️❤️

واقعا ممنون 

چون منم سنتی ازدواج کردم 

و همیشه فکر میکردم یه روزی رابطه با من واسش عادی میشه یا علاقه نسبت به قبل کمتر میشه

2731
از نظر دوست داشتن و محبت نه تکراری نشدیم اتفاقا الان باهم راحت تر کنار میایم و همو بیشتر دوس داریم ...

چه خوب که علاقتون بیشتر شده

چرا رابطه تون نابود شده؟ 😥

چند ساله ازدواج کردین عزیز دلم؟ 

چه خوب که علاقتون بیشتر شده چرا رابطه تون نابود شده؟ 😥 چند ساله ازدواج کردین عزیز دلم؟ 

شش سالو نیمه

خودم نمیدونم دلیلشو که چرا رابطه جنسی دیگه نداریم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
من 6 ساله ازدواج کردم  منو از چشم شوهرم انداختن خیلی باهام سرد شده

عزیزم تلاش کن دوباره این حس قشنگ رو زنده کنی. سعی کن عشق شوهرت رو دوباره بدست بیاری و مطمئن باش تو از بقیه موفق تر میشی و نذار بقیه سوار زندگی ات باشند و تو مرد زندگی ات را با محبت و توجه به سمت خودت و چسبیده به خودت نگه دار. هر مردی یک رگ خواب داره. اونو بدست بیار و به خودت جذبش کن. صبح تا شب فقط محبت و عشق. من حتی توی جیب شوهرم پیام عاشقانه میذاشتم. لای سررسیدش برگ گل رز میذاشتم. من خیلی سختی ها کشیدم از دخالت های خانواده شوهر ولی هر چیزی رو ازم گرفتند نذاشتم علاقه شوهرمو بگیرند. خدا هم کمک می کنه به زن و شوهرها

2738