1874
1935

خانوما رابطه تکراری نشده؟ 

عادی نشده زندگی کردن با کسی که این همه ساله دارین باهاش زندگی میکنین 

دوس داشتن و عشق کم تر نشده تو این سال ها

نصبت به قبل 

حتی اگه با عشق و محبت ازدواج کرده باشین؟ 

بخصوص رابطه؟ همش فکر میکنم طی سال های آینده دیگه همسرم و رابطه جنسی برای جفتمون جذابیت الان رو نخواهد داشت 

مامان بابات و خواهر برادرات مگه تکراری شدن؟

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️

شرکت در اولین دوره تخصصی والدین در نقش کوچ در ایران

1922
مامان بابات و خواهر برادرات مگه تکراری شدن؟

چه ربطی داره واقعا 

با همسر که رابطه جنسی و عاطفی داری 

نه با خانواده

من از خیلیا شنیدم که میگن دیگه جذابیت قبل رونداره 

مثالتون اصلا درست نبود

من ۶ ساله ازدواج کردم. تکراری نشده، کم هم نشده. اتفاقا من خیلی لاغر و استخوانی بودم و الان تپل تر شدم و همسرم میگه چقدر روابطمون بهتر شده. یعنی جذابیت خانم ها پایان ناپذیره. عشق و علاقه مون هم بیشتر شده. البته ما سنتی ازدواج کردیم اصلا علاقه ای در کار نبود ولی حالا واقعا دوری ازش برام سخته. بچه هم خیلی علاقه مرد رو پایدار می کنه

1911
چه ربطی داره واقعا  با همسر که رابطه جنسی و عاطفی داری  نه با خانواده من از خیلیا شنیدم ...

من فازی ک پرسیدی نبودم😐😐

کلا دوست داشتنو اینا اومد تو ذهنم

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
یکم از هیجانش کم میشه خیلی طبیعیه ولی دوست داشتن منطقی از بین نمیره تازه جذاب تر هم میشه که شبیه ه ...

چقدر عالی و خوب 😍😍😍😍

خدا کنه واسه ماهم همین طور بمونه

و شماهم روز به روز خوشبخت تر بشی ❤️❤️❤️❤️

میشه بپرسم چن ساله ازدواج کردین؟ 

1826
چه ربطی داره واقعا  با همسر که رابطه جنسی و عاطفی داری  نه با خانواده من از خیلیا شنیدم ...

ببین رابطه جنسی یکم کم میشه

ممکنه بدنت سرد بشه

ولی نه اونقدر که دیگه جذابیتی برات نداشته باشه

اطرافیان من (برادر و برادرشوهر و خواهرشوهر و دخترخاله و ...) همه قبل از من ازدواج کردن (یعنی ۸ سال و ۱۰ سال و اینا). هنوزم مثل اول ازدواج با هم گرم هستند. اتفاقا عشق و علاقه بعد از چند سال زندگی بیشتر میشه نه کمتر.

از نظر دوست داشتن و محبت نه تکراری نشدیم

اتفاقا الان باهم راحت تر کنار میایم و همو بیشتر دوس داریم و بیشتر بهمون خوش میگذره کنار هم

ولی از نظر جنسی ما کلا نابود شدیم😁

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
من ۶ ساله ازدواج کردم. تکراری نشده، کم هم نشده. اتفاقا من خیلی لاغر و استخوانی بودم و الان تپل تر شد ...

خیلی خوبه❤️❤️❤️❤️

واقعا ممنون 

چون منم سنتی ازدواج کردم 

و همیشه فکر میکردم یه روزی رابطه با من واسش عادی میشه یا علاقه نسبت به قبل کمتر میشه

از نظر دوست داشتن و محبت نه تکراری نشدیم اتفاقا الان باهم راحت تر کنار میایم و همو بیشتر دوس داریم ...

چه خوب که علاقتون بیشتر شده

چرا رابطه تون نابود شده؟ 😥

چند ساله ازدواج کردین عزیز دلم؟