2726
عنوان

خیانت شوهر

1563 بازدید | 48 پست

مردها بعد از اینکه زنشون متوجه خیانت شون میشه چرا طلاق نمیدن و اظهار پشیمونی میکنن؟ چرا ناراحت میشن؟ خوب اگه عاشق زنشون بوده باشه خیانت نمی کرد که. اصلا چرا مردها خیانت میکنن

کرم دارن 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تنوع طلبن.

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

چون اون موقع که خیانت میگنن هم کور هستن هم کر به هیــــــــچ چیزی،فکر نمیکنن بعدش که یهو لو میرن تازه میفهمن .اونم یه مدت پشیمون میشن بعدش دوباره شروع میشخ

گروه رز زرد  💛                                                                    وزن ۶۹    قد ۱۶۷    هدف ۶۰                                                 من حتما موفق میشوم با تلاش بیشتر 💛💛
البته این که دخترا و زنا هم بعضی هاشون هرزن و دنبال مرد زن دار و خراب کردن زندگی مرد زن دار هستند بی ...

آخه چرا؟ این همه مرد و پسر مجرد هست بعضیا چ طوری قبول میکنن نفر سوم باشن؟

2706