2737
2734
عنوان

شمام عصرا دلتون میگیره؟

183 بازدید | 23 پست

همش دلم میخواد بیرون باشم از وقتی باردار شدم بدتر شدم، عصرا حال عجیبی دارم دلم میگیره، شمام همینجورین یا فقط منم؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم این روزا بخاطر کرونا و شرایط موجود، تقریبا همه این حالو دارن

مامانم هم‌ میگه بیا پیشم اونم تنهاست با داداشم که مجرده ولی افسرده س وقتی میرم حالم بدتر گرفته میشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
سلام گلم.میشه من تبلیغ کارمو بکنم؟

عزیزم تاپیک جدا بزن

من کلا همش دلم میگیره دیگه الانم پاییزه بدتررر افسرده شدمم

هممون افسرده ایم کرونا هم شرایط رو بدتر کرده دلم مهمونی میخواد ☹️

2706