2703
2553

چند شب پيش خودشونو دعوت كردن، قبلشم با دوستاشون شمال بودن

ازون شب ابريزش بيني سردرد خستگي دارم

ممكنه كرونا باشه؟؟؟؟؟

مرنج و مرنجان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی بودن حالا.فامیلا شوهر یا خودت

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2456
2714

اگه واسه خودت ارزش قائل بودی میگفتی نیان واسه ماهم مهمون میخواست بیاد کلی هم گشته بودن بعد میخواستن بیان خونه ما ماهم گفتیم ان شاا... بعد کرونا بیاید

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

عزیزم من شنیدم عطسه و آبریزش و این چیزا نداره کرونا، تو تلویزیون گفت. انشالله که یه سرما خوردگی ساده ست. فعلا لباس گرم بپوش نوشیدنی گرم بخور ببین بهتر میشی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خواهرشوهرم هميشه همه جا ميره تازه ادعاشم ميشه تازه

این فامیلای شوهرن ک بی شعورن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706