1920
1924

چند شب پيش خودشونو دعوت كردن، قبلشم با دوستاشون شمال بودن

ازون شب ابريزش بيني سردرد خستگي دارم

ممكنه كرونا باشه؟؟؟؟؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرنج و مرنجان

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922
1911

اونا دیگه چه دل گنده ای داشتن رفتن مهمونی خونه زن حامله! اونم تو این اوضاع کرونا

ببین عشق اتفاق خوبیه برای هر آدمی چون وجودش اینجوری میشه که تو در یک جهانی به سر میبری که بازنده و برنده نداره تو میفهمی که این رابطه ممکنه انتهاش به هیچ برسه ولی این کتاب هرچقدر قطور تر میشه زیبا تر میشه عشق تنها خاصیتش اینه که هر چقدرم کش پیدا کنه مهم نیست تهش چی میشه مهم اینه کتاب زندگیت یک ذره قطور تر میشه

اگه واسه خودت ارزش قائل بودی میگفتی نیان واسه ماهم مهمون میخواست بیاد کلی هم گشته بودن بعد میخواستن بیان خونه ما ماهم گفتیم ان شاا... بعد کرونا بیاید

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

عزیزم من شنیدم عطسه و آبریزش و این چیزا نداره کرونا، تو تلویزیون گفت. انشالله که یه سرما خوردگی ساده ست. فعلا لباس گرم بپوش نوشیدنی گرم بخور ببین بهتر میشی

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۹۹/۲/۲۵ قشنگ ترین صدای عمرم، صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جوجه خوشگلم😍😍💋💋💋💋💋💋  امروز۹۹/۵/۱ فهمیدم یه گل پسر سالم دارم😍۲۵۰گرمی خوشگلمممم😘😘😍مامان فدات بشه.واس دیدن روی ماه کوچولوت من و بابایی لحظه شماری میکنیم 😍ای خدای مهربونم هدیه ات رو سالم به دستم برسون 🌹خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن🤲😍 اللهم صل علی محمد و آل محمد
1904