2410
2553
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 176 پست
من که خوزستانم اصلا اینطور نیس  تمام جهیزیه با دختره  داماد فقط تلویزیون با خونه و کولر ...

نه بابا کی تا حالا خوزستانیا جهاز کلا با دختر بوده جدید مد شده خبر نداریم فقط دزفولیا جهاز دختر میدن بقیه دلبخواهی تیکه کوچیک شاید بدن

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من جنوبی ام 😂😂قشم

داداش ماداش نداری

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2714
😂نہ متاھل ان  برادر شوھر دارم مجرد یہ دو سہ تایی 😂😂

جووون

چن سالشونه خوشگلن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
آرہ 😂😂😂یکی اشون خیلی خوشگل و خوش ھیکلہ ھزار ماشااللہ  یکی ھم خوبہ دوتاشون خونہ ھم دارن  ...

شمارشون چنده😐😐😐😢😢

عزیزمفقط عربای اهواز اینطورنبقیه شوشتر دزفول وبختیاریا همه جهاز میدناونم کامل

درسته

ولی من دوستام که اکثرا فارس هستن اصلا رسم جهیزیه رو ندارن.

بخصوص بختیاریا!یادمه یه دوست بختیاری داشتم میگفت ما اصلا رسم جهیزیه نداریم خانم بهش گفت چرا؟گفت ما دختر میدیم مثل دسته گل تازه جهازم هم بدیم!

راستی من مادرم دورگه اس.مامان بزرگم بختیار شش لنگه و پدرشون خان بود.اونام هم رسم جهیزیه رو ندارن

خدایا یعنی میشه که حاجتمو بدی...
2706