2726
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 2178 بازدید | 176 پست
قشم كه اجثرا مهاجرن بومي نداره اونم تو سيتي سنترش مخصوصا

نه این تو درگهان بود مغازش بندر عباسی بود خونه هم ازش اجاره کرده بودیم دایی خودم تو قشم زندگی میکنه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم  من دیگه بخاطر بچم از تنش و درگیری دوری میکنم ناراحتم هم میکنن بازم بیخیال میشم و م ...

خانواده شوهر من اصلا اول زندگی به ما کمک نکردن ولی همینکه دور بودیم خوب بود زندگیمون ولی پسر بزرگم که ۷سالش شد با اصرار پدر شوهرمو پا فشاری من اومدیم خونه پدر شوهرم از وقتی اومدیم اینجا مادر شوهرم به صورت نا محسوس رو شوهرم اثر گذاشت کلا زندگیمو کن فیکون کردن شوهرم که اول جونش واسم در میرف دست بزن پیدا کرد انقد با خانوادم اولا خوب بود یه کاری کردن دیگه با همه خانوادم قطع رابطه کرد به من خیانت کرد بعد همهدشبکه های مجازی منو پاک کرد ولی الان یه ساله خدارو شکر دارم روش کار میکنم داره بهتر میشه اگه بذارن😬

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2728
ماهم رسمشو نداریم

شما کجایی هستی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره دقیقا درسته😊😉

🌹🌹🌹

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
جاریه من اهوازیه حتی لباس شب بله برونش هم برادرشوهرم خریده بود حتی یدونه خلال دندون هم جهیزیه ندادن ...

جنوب یا خوزستان ده تا  قومیت مختلف دارههر کدوم یه رسم دارنمن خودم بختیاریم و جهاز کامل با دخترهپسر فقط و فقط تلویزیون و کولر میارهسرویس چونب و مبل و اینا همه چی با دختر

خدایا مددی...

کاش به یه جنوبی شوهر میکردم😆

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ما اهوازیم دخترعموهام اینجپری رفتن اما مامانم جهاز اورده 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

حالا من جنوبیم ولی با یه پسر شمالی دارم ازدواج میکنم ک‌ وضع مالیش خیلی خوب نیس 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بعدشم تک همسریه دیگه؟

ینی اقا پانشه سرخود بره زن بگیره بگه رسم پیامبره

یا مثلا مردای اونام حق ندارن بدون اجازه زنشون ازدواج کنن واگه کنن نصف اموال ومهریه وحق طلاق برا زن میشه ایناهم مهمه ها تا اونجایی که من دیدم مردمه عرب زبان چندتازن دارن

2706