2733
2734
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 176 پست
هی خواهر دست رو دلم نزار وقتی دیدن دیگه بین من و شوهرم خراب شد و سرد شدیم دست از سرم ورداشتن .

گند بزنن به همشون که همه شون یک انن همشونم فاز دوست داشتن بچه شونو ور میدارن به خدا مادر شوهر منم یه کاری کرده که شوهرمو از من دلزده کرد ولی الان چند وقته روش کار میکنم یکم نسبت بهم بهتر شده

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
گند بزنن به همشون که همه شون یک انن همشونم فاز دوست داشتن بچه شونو ور میدارن به خدا مادر شوهر منم یه ...

درکت میکنم 

من دیگه بخاطر بچم از تنش و درگیری دوری میکنم ناراحتم هم میکنن بازم بیخیال میشم و میگذرم ک بچم تو بحث و دعوا بزرگ نکنم 

خدا بزرگه انشاالله زندگیت غرق عشق و شادی باشه و هرکی نیت بدی واسه زندگیت داره بیفته تو دامن خودش .

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم  من دیگه بخاطر بچم از تنش و درگیری دوری میکنم ناراحتم هم میکنن بازم بیخیال میشم و م ...

منم به خدا بچه هام دیگه بزرگ شدن دیگه نصف عمرم به باد رفت دیگه خسته شدم همش رو مخ شوهرم کار میکردن 😐ممنونم خواهر از دعای قشنگت🌹😍🍓انشالله زندگی تو هم غرق شادی باشه وهمیشه صدای خنده هاتون تو خونتون بپیچه😊😘😘

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
ممنون گلم  همچنین شما 💚❤🌸🌹 من خرم آبادیم 😀😊

بسلامتی عزیزم . موفق باشی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731

با اجازه اسی لطفا بیاین تایپک آخرم به کمکتون احتیاج دارم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738

ما ابادانیم و رسممونم همینه ولی دخترامون واقعا سازگارن.... اینطور نیستن که زیاده خواه بشن .... مثلا پسرای داییم که شاغلن با دوتا دخترامون ازدواج کردن بخاطر کرونا عروسی نگرفتن طلا هم نخواستن عوضش هر کدومشون خونه با تمام وسایل از پول طلا براشون فراهم کردن الانم کلی طلا خریدن از این ورم خونه های شیکو بزرگ گیرشون اومده بااینکه فقط شش ماه عروسی کردن .... بعضیا هم یکی دو سال با مادر شوه  میمونن تا خونه بسازن

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2706