1822
1823
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 176 پست
اره دقیقا درسته😊😉

🌹🌹🌹

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

جاریه من اهوازیه حتی لباس شب بله برونش هم برادرشوهرم خریده بود حتی یدونه خلال دندون هم جهیزیه ندادن ...

جنوب یا خوزستان ده تا  قومیت مختلف دارههر کدوم یه رسم دارنمن خودم بختیاریم و جهاز کامل با دخترهپسر فقط و فقط تلویزیون و کولر میارهسرویس چونب و مبل و اینا همه چی با دختر

خدایا مددی...
1883

کاش به یه جنوبی شوهر میکردم😆

⁦❤️⁩ میشه لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین⁦هیچوت قصد نداشتم همچین چیزیو🙄بنویسم.ولی واقعا دیگه قلـ💔ـبم درد میکنه 💢⚡شدیم مثه آدمای کر و لال... نه کسیو میفهمیم،نه کسی مارو میفهمه🌵⚡       ⁦❤️⁩همسرم        💜مامانم💚بابام💙داداشام 

ما اهوازیم دخترعموهام اینجپری رفتن اما مامانم جهاز اورده 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

حالا من جنوبیم ولی با یه پسر شمالی دارم ازدواج میکنم ک‌ وضع مالیش خیلی خوب نیس 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بعدشم تک همسریه دیگه؟

ینی اقا پانشه سرخود بره زن بگیره بگه رسم پیامبره

یا مثلا مردای اونام حق ندارن بدون اجازه زنشون ازدواج کنن واگه کنن نصف اموال ومهریه وحق طلاق برا زن میشه ایناهم مهمه ها تا اونجایی که من دیدم مردمه عرب زبان چندتازن دارن

من که خوزستانم اصلا اینطور نیس  تمام جهیزیه با دختره  داماد فقط تلویزیون با خونه و کولر ...

نه بابا کی تا حالا خوزستانیا جهاز کلا با دختر بوده جدید مد شده خبر نداریم فقط دزفولیا جهاز دختر میدن بقیه دلبخواهی تیکه کوچیک شاید بدن

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت
شوهر من خوزستانیه. رسم رو نمیدونم ولی همه چی همسرم خرید اینکه خونواده م چیزی ندادن پدرم بهونه کرد ک ...

کجای خوزستانی گلم؟ 

پدرم فرزند من هم به دنیا آمد 16سال از نبودنت میگذرد افسوس که نه بزرگ شدن مرا دیدی و نه نوه ات را ....و اما درست مثل سال ها قبل ....مثل کودکی هایم انتظارت را می‌کشم که بلاخره می آیی ...نمیدانم چرا رفتنت را باور ندارم ....میگویند خاک سرد است ولی خاک تو اما سالهاست که گرم مانده و قلب مرا میسوزاند ❤دلتنگم پدر خیلی زیاد دلتنگم با آنکه از تو فقط یک قاب عکس به یاد دارم آخر مگر کودکی دو ساله چهره پدر را به یاد می آورد!!!!!
من جنوبی ام 😂😂قشم

داداش ماداش نداری

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1794
کجای خوزستانی گلم؟ 

امیدیه 

تاقبل ۲۴سالگیم ک ازدواج کردم،تمام هدفم دور شدن از خانواده و شهرمون بود#۲۰ سالم ک شد دانشگاه یه شهر دور زدم از غرب رفتم شرق#کلی اتفاقا برام افتاد ولی به اصرار خانواده م ،۲۲سالم شد برگشتم دانشگاه شهرخودم#بازم نمیتونستم تحمل کنم ایندفعه هدفم ازدواج راه دور بود*منی که هیچوقت ب ازدواج فکر نمی کردم چون محدودیت میدونستم ،هدفم فقط دور شدن بود*۲۴سالم که شد با وجود مخالفت های شدید خانواده ۵ماه جنگیدم و ازدواج کردم از غرب اومدم جنوب# یکی دوسال اول خوب بود*وقتی باردار شدم و بعدهم زایمان و بچه داری.....حالا ۲۷سالمه. روز و شبی نیست که دلم پر نکشه واسه شهرم ..واسه سرماش.‌واسه پاییز‌..واسه لباس زمستونی ..واسه بوی نان داغ مامانم..واسه تنهایی پیاده روی هام...حالا یه زن با یه دختر کوشولو تویه شهر دوری تنهام... فکرشم نمی کردم یه روزی اینقدر دلم تنگ بشه.ماه ها ، سال میشه من میرم اونجا و به هفته نمیرسه غریب تر برمیگردم... زورکی از خدا چیزی نخواید
😂نہ متاھل ان  برادر شوھر دارم مجرد یہ دو سہ تایی 😂😂

جووون

چن سالشونه خوشگلن

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1718