1822
1823
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

1573 بازدید | 176 پست

عروسا هم اصلا یه تیکه پارچه هم با خودشون نمیبرن چه برسه یه دست لباس

دوتا چمدون بزرگ لباس نو خونواده دوماد میبرن میچینن تو کمدشون

یه چمدونم محصولات ارایشی و بهداشتی و عطر و این چیزا

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

البته همه اینجوری نیستن. من جنوییم و عربم و جهیزیه رسمشو نداریم. از این طرف هم برای مهریه و شیر بهاء و این چیزهای کلیشه ایی سختگیری نمیکنیم و فقط وسایل مهم زندگی رو دتماد میهره و بعد از ازدواج کم کم وسایل خونه رد کامل میکنیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

جاریه من اهوازیه حتی لباس شب بله برونش هم برادرشوهرم خریده بود حتی یدونه خلال دندون هم جهیزیه ندادن بهش با اینکه خودش شاغل هست پدرشم پولداره تک دختر هم هست اما هیچی بهش ندادن میگفتن رسم نداریم 😕 فقط و فقط سر عقد یه نیم سکه بهش دادن همین و بس .

تعلیق شدم واسه خاطر یه مرد خاله زنک از همین تریبون میگم خاااااااااک تو سرت ک اگه مرد بودی تو نی نی سایت نبودی پی کار و زندگیت بودی حالا برو چای شیرین بازی در بیار نی نی یار بهت آبنبات چوبی بده لیسش بزن هرجا ببینمت قهوه ایت میکنم عن خان 💩💩💩💩                                                                                                                        💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

خانومااای سایت داداش جنوبی‌ندارین😂

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1794
1718