2726

https://tv.razavi.ir/VR/2/#s=pano11246

دیشب خواب حرم امام رضا را دیدم.

گفتم حالا که قسمت نشده برم حداقل مجازی زیارت کنم.

شما هم سهیم دوستان‌.

در حق هم دعا کنیم.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
سلام گلم برای منم دعا کن یه حاجتی دارم 4 ساله الان میخواستم نماز امام رضا رو بخونم اومدم سرچ کنم تای ...

چقدر عالی

الان بلند شو بخون عزیزم منم دعا کن

من هم دعا میکنم به سلامتی و رزق و روزی و گشایش و فرج و شادی برسی

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
گلم دعا کن به عشقم برسم 

انشالله عزیزم

بهش برسی و از اول قدر عشقتو بدونی و زندگیتو با صفا و سلیقه نگهداری

عزیزم واسه من خیلی دعا کن ، زندگیم به آرامش برسه مامانم شفا پیدا کنه شوهرمم خوب بشه دیگه تره سراغ مو ...

انشالله مادرت سالم و سلامت از زندگی با صفا و سالم تو و همسرت لذت ببره