2726
عنوان

شیرخشک نان یا آپتامیل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 26 پست
شیر خشکو درست بهش میدی اندازه اب و شیرو؟؟خیلی کم اب جوش نبات بهش بده  اب بدنش کم باشه هم مدفوع ...

خ با دقت آبو شیرو تو شیشش میریزم.دقیق درسته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شیرم کمه.اولش ک میدوشیدم الانم نمیگیره خودمم توان ندارم سفته یکم.پس یبوست داره.بنظرت دو روزه آپتامی ...

بده بهتر نشد باز دکتر ببر

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بده بهتر نشد باز دکتر ببر

باشه ممنون عزیزم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

سلام منم پسرم شیر خشک نان میخوره خیلی میپچید به خودش بردم دکتر فعلا سایمتیکون و پدی لاکت میخوره خداروشکر بهتر شده ولی با این حال نفخ رو داره و هنوزم زور میزنه دکتر گفت بچه ها تا سه یا شیش ماهگی همینطورن 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
2728
سلام منم پسرم شیر خشک نان میخوره خیلی میپچید به خودش بردم دکتر فعلا سایمتیکون و پدی لاکت میخوره خدار ...

ببخشید پیپیش سفته؟پسر من هرروز پیپی میکنه ولی انگار یکم سفته.اپتامیل بهش میدم ۲روزه ولی گاهی بعدش یکم بالا میاره یعنی بهش نمیسازه؟؟

پسر من همش در حال زور زدنه.من نمیدونم ی فسقل بچه مگ چقدر میخواد پیپی کنه😁

ببخشید پیپیش سفته؟پسر من هرروز پیپی میکنه ولی انگار یکم سفته.اپتامیل بهش میدم ۲روزه ولی گاهی بعدش یک ...

نه سفت نیست ولی نمیدونم چرارنگش سبز تیره شده. شاید زیادی شیر میخوره که بالا میاره آخه پسر منم زیاده روی کنه بالا میاره. زور که همش میزنن دکتر گفت تا سه ماهگی یا شیش ماهگی همینطورن ولی ببرش دکتردارو بده مخصوصا پدی لاکت  بهتر میشه

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
نه سفت نیست ولی نمیدونم چرارنگش سبز تیره شده. شاید زیادی شیر میخوره که بالا میاره آخه پسر منم زیاده ...

نان میخورد بالا نمیاورد

هیچ کدوم، متاسفانه تمام شیرخشک های معروف ب جز بیومیل و سوپرامیل متعلق به رژیم صهیونیستی هست و معلوم ...

اسراعیییییل؟

چ جوری ب دست ما رسیده🤔

هیچ کدوم، متاسفانه تمام شیرخشک های معروف ب جز بیومیل و سوپرامیل متعلق به رژیم صهیونیستی هست و معلوم ...

از کجا‌اینو میگی  

از کجا‌اینو میگی    

خیلی خیلی تحقیق کردم درباره اش

سیمیلاک نان آپتامیل(شرکت نوتریشیا) گیگوز ببلاک ، همه برای اوناس

البته مارک لاکتومیل هست برای پگاه اگر اشتباه نکنم

یه مارک هیپ هم هست که انگار ارگانیکه برای کاله ولی نمیدونم چجورین

اسراعیییییل؟ چ جوری ب دست ما رسیده🤔

همونجوری که پپسی و کوکاکولا میرسه

این شرکت ها متعلق به رژیم صهیونیستی هست اما هیچکدوم داخل خود فلسطین اشغالی تاسیس نشده و ایران هم به اسم کشورهای دیگه وارد میکنه.