2703
2553
عنوان

شیرخشک نان یا آپتامیل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5909 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بهش نسازه‌پس همون نان رو بده 

نانم ک میدادم گاهی بیرون میاورد ولی آپتامیلو اولش قیافشو ی جوری میکنه

دیگ دارم خل میشم

یبوستشو میشه بگی داره یا ن

هی زور میزنه قرمز میشه.ولی روزی یبارو پیپی میکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خوش بحالت کاش منم شیر خشک میدادم

میخواستم شیر خودمو بدم.ولی از بس حالم بد بود شیرخشکی شد.الانم میبینم جونی تو بدنم نیس اگ میخواس شیرخودمو بخوره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2720
چرا حالتون بد بود خدا بد نده

زایمانم بد بود.خ اذیت شدم.الانم همش بی حالم.کمکی دارم.مامانم هست مادرشوهرمم میاد بچمم از این غرغروها نیس ولی انگار دارم میمیرم

روزی یبار پیپی میکنه ولی هی زور میزنه اعثابم خرد شده.یعنی یبوست داره؟

اون زور دادن از کولیکه. هی قرمز میشه از زور .

فکر نکنم یوبس باشه وقتی پی پیش سفت نیست.. 

کولیکشم احتمالا زیاد نیست دختر من کولیک داشت مدام گریه میکرد.اما با دکتر مشورت کن شیرخشکشو عوض کن.

نانم ک میدادم گاهی بیرون میاورد ولی آپتامیلو اولش قیافشو ی جوری میکنه دیگ دارم خل میشم یبوستشو میش ...

من پسرم از همون اول روزی یکبار اونم‌ صبحا پی پی میکرد،روزی دوبار ک یبوست نمیشه وقتی ۵‌.۶روز کاری نکنه یبوست‌میشه،من فقط یک ماه اول دادم به پسرم بقیه اش شیر خودم دادم،شما چند میگیری اپتامیل رو؟

اخرش 
2714
از بس گفتن آپتامیل خوبه اونو گرفتم ولی نان میخورد انگار آروم تر بود

اره نان مقوی بچه برادر منم همین میخورد عالی بود

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اره نان مقوی بچه برادر منم همین میخورد عالی بود

میگما پسر من آپتامیل میخوره بعدش یکم بالا میاره.نان اینحور نبود

یعنی بهش نمیسازه؟

به هر بچه ای یچیزی میفته من آپتامیل میدادم بشدت بچم یبوست میشد. ببلاک هم یبوست میشد ووزنگیری نداشت و ...

۲۵روزشه

من پسرم از همون اول روزی یکبار اونم‌ صبحا پی پی میکرد،روزی دوبار ک یبوست نمیشه وقتی ۵‌.۶روز کاری نکن ...

نمیدونم.شوهرم چندتا واسش گرفته