2733
2734

رشته ی نرم افزار یا هوش مصنوعی مثل رشته های پزشکی پیراپزشکی دهن پر کن هست؟؟؟؟؟؟؟

سواله خودم نیست سواله خواهرمه ۱۵ سالشه این جور چیزا واسش مهمه.

فقط هی نگید این چیزا مهم نیست و ......

از الان میخواد بره دنباله دوره هاش برنامه نویسه حرفه ای بشه

پسرم دنیامه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لیسانس مهندسی نرم افزار و فوق لیسانس هوش مصنوعی هستم. ببین این حرف واقعا بچه گانه است دهن پر کن یا پر نکن چه سودی داره؟ اگه توانمند باشه تو این رشته میتونه به جاهای بسیار مهمی برسه ولی اگه نه واسه دل اینو و اون میخواد بره همون دیپلم بگیره 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2731
رشته اشون تجربی هست؟

اره تجربیه میخواست واسه پزشکی بخونه ولی الان میگه علاقه دارم ولی خیلی میترسم از خونو ..... میخواد تو دانشگاه نرم افزار و ارشدشم هوش مصنوعی بخونه

پسرم دنیامه❤
اره تجربیه میخواست واسه پزشکی بخونه ولی الان میگه علاقه دارم ولی خیلی میترسم از خونو ..... میخواد تو ...

هوش مصنوعی در آمد بالایی نداره و رشته ی سختیه نرم افزار هم بازار کار نداره 

بنده باز بیشتر رشته های هوشبری سونوگرافی یا فیزیو تراپی رو پیشنهاد میکنم

❌رفت!!؟؟؟؟  ❌ به دررک ❌    خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه❌
هوش مصنوعی در آمد بالایی نداره و رشته ی سختیه نرم افزار هم بازار کار نداره  بنده باز بیشتر رشت ...

اخه واسه گرفتنه مدرک این رشته ها باید اول پزشک عمومی بشه که کلا از خونو .... میترسه 

پسرم دنیامه❤
2738
هوش مصنوعی در آمد بالایی نداره و رشته ی سختیه نرم افزار هم بازار کار نداره  بنده باز بیشتر رشت ...

تو از کجا می دونی که نظر میدی؟ فکر نمی کنم حتی بدونی مهندس هوش مصنوعی چه کار می کنه و چه فرصت های کاری داره

هوش مصنوعی خیلی رشته خوبیه، مخصوصا رشته پردازش تصویرش

در کل کاربرد هوش مصنوعی کلا گستردس و مثل یک ابزار هست که هر شخصی می تونه ازش استفاده خوب یا بد کنه

در رابطه با هوش مصنوعی آکادمی همراه اول یک مقاله خوب نوشته که واقعا عالی بود

بهتون پیشنهاد میدم که بخونید ...

اینم لینکش:

https://hamrah.academy/blog/artificial-intelligence/

سلام ماکسیراا عزیز

نمیشه یه درآمد مشخصی برای هوش مصنوعی تعیین کرد. تو این مقاله https://cipg.ir/artificial-intelligence-revenue/ اطلاعاتی درباره درآمد هوش مصنوعی در ایران و خارج از کشور با آمار و ارقام توضیح داده شده

موفق باشی