2410
2553
عنوان

خواهشا بیاین. بچم😢

936 بازدید | 60 پست

دیروز صب که رفتم دستشویی یکم ازم خون اومد بعد رفتم بیمارستان زنگ زدیم به دکترم گفتش که شیاف استفاده کن کسی بوده که اینطور باشه بچش سالم بوده باشه؟الان دیگ اصلا خون نمیاد فقط لک قهوه ای دارم😳

همه کسم دخترم❤

چن وقتته؟

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جنسیتش پسره؟

نگران نباش همون شیاف رو استفاده کن و استراحت کن. اگه هم یبوست داری زور اصلا نزن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2720
جنسیتش پسره؟ نگران نباش همون شیاف رو استفاده کن و استراحت کن. اگه هم یبوست داری زور اصلا نزن

هنوز معلوم نیس .ولی شب قبلش نزدیکی داشتیم کاش اصلا انجامش نمیدادیم...مردمو زنده شدم

همه کسم دخترم❤
2714
7هفته و 1روز

منم هفت هفته خونریزی خیلی کم افتادم بعدم ترشحات قهویه ای خیلی ترسیده بودم چون قبلش یه سقط داشتم برا همین سریع دکتر رفتم گفت نشونه ی خوبیه قلب تشکیل شده حتما 

سونو نوشت برام رفتم انجام دادم گفت آره قلب تشکیل شده همه چیم خوب بود شیاف هم یکی دوتا بیشتر نزاشتم تموم شد 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
من دخترم دوسال ونیمشه الان ی شر و شیطونی هست ک خدا میدونه شیاف بگیر حداقل تا 15 یا بیست روز استفاده ...

فعلا دکترم 5تا شیاف برام نوشته بود دیشب یکیشو استفاده کردم اما بازم لک قهوه ای دارم ولی زیاد نیس خیلی کمه

همه کسم دخترم❤
هنوز معلوم نیس .ولی شب قبلش نزدیکی داشتیم کاش اصلا انجامش نمیدادیم...مردمو زنده شدم

نترس عزیزم. چیزی نیست. واسه نزدیکی هم اول از پزشکت بپرس چند روز یبار مجازه انجام بدید و به همسرت هم بگو دیگه مثل قبل آزادانه نمیتونه هر کاری انجام بده. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم هفت هفته خونریزی خیلی کم افتادم بعدم ترشحات قهویه ای خیلی ترسیده بودم چون قبلش یه سقط داشتم برا ...

من سونو قلبشو رفتم هفته پیش یعنی تو شیش هفتگی قلبش تشکیل شده بود الان باز میخام برم خیالم راحت شه.خدا نی نیتو برات حفظش کنه

همه کسم دخترم❤
نترس عزیزم. چیزی نیست. واسه نزدیکی هم اول از پزشکت بپرس چند روز یبار مجازه انجام بدید و به همسرت هم ...

اولین بارمون بود.قبلش که نمیدونستم باردارم همه کار انجام دادم حتی باشگاه رفتم هیچیش نشد خونریزی هم نداشتم

همه کسم دخترم❤
من سونو قلبشو رفتم هفته پیش یعنی تو شیش هفتگی قلبش تشکیل شده بود الان باز میخام برم خیالم راحت شه.خد ...

آهان خوبه خداروشکر عزیزم انشالله که چیزی نیست دیگه نگرام نباش 

ممنونم عزیزم انشالله برام دعا کن الان تو ۲۲هفته هستم انشالله به خیر بگذره

2706