2733
2734

پسرم یه سال و نیمه بود یه عدد همسایه داریم بسیییی با کلاس و شیک و پیک ولی خودمونی و گرم. یه بار برحسب اتفاق تو راهرو بودم درو باز کرد و سلاملیک و... 

حالا خدااا وکیلی من مامان تمیزی ام یه دوروز درمیون پسرم حمومه همیشه لباساش بدون حتی یه لکه. دستمال بدست. خدایی بدون قپی. 

تیپ خودم شلوار سمبادی خال خالی سبز با تی شرت گشاااد سبز با 🤣

پسرمم با شلوار سوپی😐داشتم صحبت میکردم یهو گفت محمدجانم اینطوری کنی بزرگ شی باید مماختو عمل کنیااا دیدم پسرم تا ارنج دستش تو مماخشه(تازه دماغشو پیدا کرده بود) 😆🤣همون موقع هم موفق شد تمام محتویاتشو دربیاره و خدا عالمه بعد از اون یه بارم دست نکرد تو مماخش😐😐😐😐

هی خدا حکمتتو شکر یعنی داغون بودم تو درو دیوااار🙄

شمام بگید از کارای بچه هاتون

یه بارم اومد لباس زیرامو تقدیم کرد به بابام وسط پذیرایی😐🙄🤣

😑😂😂

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه پسرم هرچیو زیاد میخورد،هرجا میرفتیم میگف اینا چیع،من ازاینا تاحالا نخوردم😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2731

یه بار با بچه ها رفتیم بیرون براشون لباس خریدم

برای خودمم لباس زیر خریدم.اومدیم خونه همون لحظه پدرشوهرم اومد منم لباسارو گذاشتم اتاق.

پسرم بدو بدو لباساشوبا خواهرش میاورد نشون میداد 

یهو دیدم رفت اتاق دودقیقه بعدش اومد س و ت ی ن های منم دستش گفت اقاجون ایناروهم برای مامانم خریدیم😭😭😭

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2738