2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره خیلی..ولی رنگش خیلی خنثی ست..گلبهی..آبی..این دوتا رنگ متناسب با جنسیت بچه ت داشته باشه خوبه

اره می تونم ابیش رو هم بدم ولی ب نظرت اخه خوب میشه ؟ من ک خودم تصور می کنم قشنگ نمیشه

اسی اتاق بچه باید روح داشته باشه 

رنگی باشه سرزندگی داشته باشه

کمد و سرویس خواب سفید ولی فرش رنگی باشه..

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738
یعنی همین طوسی کمرنگترش ؟  بله میشه تغیبرات داد

آره   طوسی کمرنگ

خیلی رنگ طوسیو دوست دارم

چون با اضافه کردن وسیله های رنگی شیک میشه

مثلا زرد  یا قرمز یا آبی کمرنگ

البته ببین یه نکته ای هست من  مثلا خونه دوستم از همین پرده ها دارن و پرده ش صورتیه صبح تا بعد از ظهر نور که میخوره به پرده  اتاق ،نورش صورتی میشه 

نمیدونم طوسی چطوری میشه .

من خودم پرده اتاقم نارنجی بود خوب نبود استرسی میشدم

یا مثلا بنفش تیره حس افسردگی میداد بهم.

حلال کنید🌹
من خودم اول انتخابم این بود ولی حس می کنم زیادی شلوغه

نه اگر سرویس خواب سفید باشه ترکیب خوبی میشه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اره می تونم ابیش رو هم بدم ولی ب نظرت اخه خوب میشه ؟ من ک خودم تصور می کنم قشنگ نمیشه

بستگی داره چه آبی باشه..ی آبی لایت قشنگ میشه..البته میتونی طوسیشم برداری ولی بقیه وسایلا رو رنگ شاد بگیری جبران خنثی بودنه بشه.طوسیش خیلی نازه حیف ک خنثی

2706