2726
عنوان

سوتی😂

150 بازدید | 13 پست

بچه ها بیاین یکم دور هم سوتی تعریف کنیم.جدیدو قدیمی فرقی نداره.یا اینکه سونی کیه دیگه ای باشه.

لطفا باحالاشو تعریف کنید

یکم دور هم بخندیم.شاد شیم 

لطفا همه تعریف کنید  

وااای 

همین الان 

😂😂😂😂

خونه مادربزرگم هستم 

داییم اینا مجردن 

من هم گلاب به روتون اسهال شدم 

پنج دقیقا پیش دیدم داییم رو مبل دراز کشیده 

بعد از چند دقیقه فررررت ببخشید گوز دادم 

برگشتم دیدم بیداره 

واااای آب شدم از خجالت 

الان روم نمی شه بلند شم برم بخوابم 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون موقع ها که کلیپس مود بود یه کلیپس گنده داشتم دبیرستان میرفتم میزدم.ی روز بابام نبود اژانس گرفتم برم مدرسه اومدم سوار شم یهوکلیپسم گیر کرد به بالای در خود راننده پاچید پیاده شدم اول سرمو کردم تو بعد تنمو😂😂🙈

مادربزرگم زن مسن خیلی فقیر وساده دلیه برا پسرعموم بردنش باخودشون براخواستگاری مامان بزرگم کلمه فاضلاب وبا فازبالا همیشه اشتباه میکنه عروسه میاد میشینه مامان بزرگم هم هی از پسره تعریف میکنه دراخر به دختره میگه پسرمون زن خوب وفاضلاب میخواااد هاا یعنی فازبالا ههههههه دراخر هم میگن پسره پایان خدمت داره مامان بزرگم میگه نه فقط کارت ملی داره گفتن بزار پاشیم بریم بهتره تا ابرومونو بیشتر نبرده

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
مادربزرگم زن مسن خیلی فقیر وساده دلیه برا پسرعموم بردنش باخودشون براخواستگاری مامان بزرگم کلمه فاضلا ...

😂😂😂😂زن فاضلاب وااای عزیزم چقدر مامانبزرگت کیوته

دختر خالم روزه بود بعد ما همه دورهم حمع لودیم منم داشتم پذیرایی میکردم هرچی جلوش میگرفتم میگفت نمبخورم دیگه منم هی تعارف اخرش گفت روزم گفتم عه مبارک باشه😂