1874
1955
عنوان

جدا شما ماکارونی رو دم نمیکنین؟!

432 بازدید | 23 پست

سلام .

تبلیغات تلویزیون که کلا ماکارونی رو از تو آب در میارن تو بشقاب و یه ذره سس ماکارونی  خالی میکنن وی قسمت بالاییش و تمام !

پشت بسته ها هم خیلی ها اصلا دم کردن رو اشاره نکرده . چند نفر هم‌شنیدم که ماکارونی رو دم نمیکنن.

آخه چرا 🤧🤧🤧

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

من که دم میکنم ولی کشورهای شرق دور مثل تایلند و اینا دم نمیکنن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ما دم میکنیم ولی دم نکرده خیلی سالم تره یکی دوبار خوردم خوشمزه هم بود ولی امان از عادت

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ما تابحال نشده دم نکرده بخوریم😁

فقط واسه سالاد ماکارونی اونم دیگه مامانم نمیتونه دم بذاره خیارشوراش میپزن😁😁

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:                  به من چه؟!به تو چه؟!!                                             دعا کنید کارام درست شه🤗
1983

آره خیلیا دم نمیکنن ولی من بدم میاد 😞

خدایا اگه قراره من وقتی که ازدواج کردم از این استوری های اولین یلدای من و آقایی، اولین تولد من و آقایی، یا عکس دستم رو دستای پشمالوی آقایی رو بذارم پروفایل و موهام و رنگ بلوند زرد کنم همین الان من و ناکام بکش                                                                                                                                                            

چرا دم میکنیم

ندیدم کسی مثل تبلیغا ماکارونی بخوره 🤣

فقط ترکیه که رفته بودم اونجا همین مدلی که گفتی سرو میشد که بنظرم اصلا سسش هم خوب درست نمیکردن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

من دم نمیکنم 

سلیقه ای عه دیگه 

اینجوری بنظر من مزش بهتره 

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
1967

عزیزم دستو پخت اصلیش نباید دم کرد.اینو ما ایرانیا از خودمون در آوردیم ذائقمون عادت کرده بچه هامونم عادت دادیم ولی اصلش اینه دم نکنی سالم تره چون با دم کردن نشاسته اش میشکنه کالری ش فوق العاده بالا میره

یه چیزایی رونمیشه باپول خرید مثل محبتیه چیزایی خیلی تلخه مثل حقیقت ،یه چیزایی خیلی سخته مثل انسان بودن ،یه چیزایی خیلی باارزشه مثل عشق ، یه چیزایی انگارهمیشه هوامونو داره مثل خدا
8
من خوردم رو دل کردم با این ک نرم بود

عجیبه یعنی سالاد ماکارونی هم نمیتونی بخوره؟!

کلا کربوهیدارت ها هر چی پروسه پختشون طولانی تر باشه شاخص گلایسمیکشون میره بالاتره!یعنی قندتون سریع بعد از خوردنش بالا میره و زودتر هم گرسنه میشین!

واسه همین میگن اگه رژیم لاغری، دیابت یا مثلا تنبلی تخمدان دارین بهتره دم نکرده بخورید

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
عجیبه یعنی سالاد ماکارونی هم نمیتونی بخوره؟! کلا کربوهیدارت ها هر چی پروسه پختشون طولانی ...

نمیدونم. سالاد ماکارونی هم کلن تو عمرم دوسه بار بیشتر نخوردم یادم نیس‌..

همسرم دلیل من است. 💜🌱