2726
عنوان

از شوهرم متنفرم

328 بازدید | 13 پست

کسی هست این حسو به شوهرش داشته باشه؟

حالم از اخلاقاش بهم میخوره 

دلم میخاد جدا بشم ازش راحت بشم 😔

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

سنتی ازدواج کردی؟

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه اخلاقش چجوریه  

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
من😪😪😪اما من بعضی وقتا خیلی از اخلاقش راضیم بیشتر وقتا تنفر شددددیددددد

خخخخ اخرین تاپیک منو ببین

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

کاره خاصی نمیکنه همش رو اعصابم راه میره از هیچیش خوشم نمیاد شاید الان کاراشو بگم به نظر ساده بیاد ولی من نمیتونم تحمل کنم 

بیشتر ازدواجای سنتی عشقی توش نیس و فقط بخاطر مردمه که بگن طرف ازدواج کرد

دقیقا ..و طرف باید خیلی خوش شانس باشه که شوهر خوبی گیرش بیاد چون ادم هیچ شناختی نداره از طرف مقابل 

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
بیشتر ازدواجای سنتی عشقی توش نیس و فقط بخاطر مردمه که بگن طرف ازدواج کرد

من ۲۰ سالم بود ازدواج کردم تقصیر مامانم شد چون فامیل بود بهم خیلی اصرار کرد منم از روی بچگی قبول کردم