2737
2739
عنوان

واقعا مردا هیچوقت درست نمیشن

1470 بازدید | 89 پست

همونی ام که چند وقت پیش با شوهرم سر فیلم های پ. ورن که نگاه میکنه روز مهمونی مادرشوهرم دعوام شد اونم منو زد 

تاپیکم ترکیده فقط یه آدرس دادم که یادتون بیاد بدونید کدومم 

بعضی کاربرا گفتن بازم میره نگاه میکنه واقعا همینم شد 

امروز دیدم رفته نگاه کرده تازه ذخیره ام کرده تو گالری 

نمیدونم یادش رفته پاک کنه یا از عمد پاک نکرده ولی هرچی که هست نشون میده دیگه روش باز شده و قبحش ریخته براش 

منم دیگه نمیخوام به روش بیارم 

این دفعه اگه به روش بیارم میتونم مجبورش کنم مشاوره ام بریم ولی دیگه نمیخوام به روش بیارم بیشتر از این نمیخوام وقیح شه 

چیزی که الان عذابم میده اینه که چرا همش فیلمایی رو نگاه میکنه که یه مرد و دوتا زن هست 😖😖😭😭😭داره منو روانی میکنه 😭😭😭

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شمام چند تا فیلم که که یخ زن و چند تا مرد هست ذخیره کن جایی که بتونه ببینه

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

آره یادمه تاپیکت و 

می‌دونی چی جواب میده الان؟

توهم وانمود کن داری میبینی

شروع کن از اندام مردا تعریف کن بگو کاش توام مث بازیگر این فیلما بودی

شاید اینجوری آدم شه

هار شدن مردا

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

حتما برید روانشناس 

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

شوهر منم ميبينه خيلييي...منم بعضي وقتا ميبينم..تقريبا اعتياد دارم ب فيلم ..ي مرد دوتا زن ميبينم و برعكسشم...حتي با سگم ميبيبنم ..لزم ميبينم😂ولي خب تو واقعيت منو بكشي هم ب اينجور چيزا فكر نميكنم...فقط خب ادم بعضي وقتا ميبنه ديگ

شمام چند تا فیلم که که یخ زن و چند تا مرد هست ذخیره کن جایی که بتونه ببینه

نمیکنم این کارو 

اون نفهمه من چرا خودمو بزنم به نفهمی 

انقد نگاه کنه تا خسته شه 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
2706