2726

روی تعهد به زندگی و مسئولیت شناسی همسرم تاثیر مثبت، 

روی رفتارش با من از نظر عاطفی بی تاثیر 

روی اختلافات زناشویی مون تاثیر منفی داشته و اختلافات بیشتر شده به خاطر تفاوت در تربیت بچه 

روی خوش اخلاقی ش با من تاثیر منفی بازم به خاطر دعواهامون سر بچه

فرزند رو نمیدونم ولی ب مرور زمان با گذشت چند سال اخلاق همو بهتر شناختیم و رابطمون بعتر شده،،،البته شوهرم بچه تا کوچیکه خیلی دوسش داره و همه ش ابراز میکنه

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی وجود فرزندتون باعث شده علاقتون بیشتر بشه بهم ؟ آیا از نظر همسرتون هم همین طوره؟  تو ...

علاقمون خیلی بیشتر شده مخصوصا همسرم 

همیشه قبل بچه استرس داشتم فاصله بگیریم یا من زشت بشم و همسرم بدش بیاد ازم ولی همسرم طفلی بدش ک نیومد هیچی انگار مهرو محبتش بیشترم شده من مثل قبلم ولی اون تغییر کرده تازه بچه اصلا دوست نداشت ک داشته باشیم  

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2728

من یکم اتفاقا توجهم بهش کمتر شده و بیشتر توجهم ب سمت بچه رفته و اون ناراحته و یدره حسودیش میشه ک ب منم توجه کن😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

2 ساله اول تاثیر منفی ... بدلیل اینکه من تو شهر غریب بودم دخترم شبها نمیخوابید صبح ها بشدت بی حوصله و خسته بودم کارهای خونه کامل با من بود در کنار بچه و افسردگی زایمان که هیچ موقع درمان نشد و واقعا تنهاترین بودم با اینکه همسربهم کمک میکرد کم و بیش. برای من قانع کننده نبود میکفتم این بچه هر دو ماست و هر دومون باید برای بزرگ شدنش تلاش کنیم. رابطه جنسی افتضاح . در هر صورت اون روزهای نحس گذشت. 

در کل بعد بچه زندگی کسی که دگرگون میشه مادره. در کنار همه کارهایی که تا بحال داشته بچه داری هم اضافه میشه. ولی اقایون مثل قبل میرن و سرکار و برمیگردن.و شبها چون صبح زود  قراره برن سرکار میگیرن میخوابن. 

سلام.

واقع بینانه ترین تاثیر ، و معمولترین و غالب ترین اثر ، نظرات کاربران گنجشگک اشی مشی و الی گل گلی هست.

اونایی که مطلق میگن مثبت یا منفی درصد کمتری هستن.

فقط یک توصیه ، بچه رو به امید بهتر شدن رابطه نیارین و طفل معصوم و بعد خودتون رو خودخواسته قربانی نکنین ، خداوند بزرگترین نعمتش رو داده ، عقل،عقل،عقل.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐