1920
1924

آیا بچه دار شدن تاثیر مثب گزاشته؟ یا منتفی؟ روی رابطه عاطفی شما وهمسرتون؟ 

دخترم مریض بود فوت شد 😔میشه واسم یه صلوات بفرستین 🙏تا خدا اینبار بهم یه نی نی سالم بده ❤️

فرقی نداشته

۹/۹/۹۹ به تموم ارزوهای دلم رسیدم ابجیم به حاجتش رسیده منم کارم حل شده 🥰 سایه ات از سرمان کم نشود حضرت یار😍💖⚘دوستت دارم رضا عشقم😘جانی و دلی ای دل و جانم همه تو😍😘🤩🌷عاشقتم ایلین من🤩💗عاشق خانوادمم😘 تو این دنیا هیییییچیزی غیر ممکن نیس هیچوقت از خاسته هایی ک دارین دور نشین و درخونه خدارو تا میتونین بزنین باور کنین خدا در بهترین زمان ممکن جواب دعاهاتونو میده اگه خدا الان حاجتتو نداده واسه اینه ک داره خوشگلشون میکنه😍😍😍😍میشه برای حاجت دل منو خواهرم یه صلوات بفرسی🌷

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

مثبت 

یعنی رابطه عاطفی با همسرت بهتر شده؟ 

میشه بگین چه فرقی کرده؟ 

دخترم مریض بود فوت شد 😔میشه واسم یه صلوات بفرستین 🙏تا خدا اینبار بهم یه نی نی سالم بده ❤️
1922

قبلا خیلی سر مسائل پوچ با هم تنش داشتیم . ولی الان وجه اشتراک فکریمون شده این بچه و مسئولیت پذیرتر شدیم . تازه دلمون برای همدیگه هم میسوزه چون بچه داری سخته 😂

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم تيكر تولد يك سالگي فرزندم 
1911
مثبت خیلی زیاد💜 رابطه ی عاطفی رو بیشتر میکنه دربیشتر مواقع وابستگی و علاقه بیشتر میشه

یعنی وجود فرزندتون باعث شده علاقتون بیشتر بشه بهم ؟

آیا از نظر همسرتون هم همین طوره؟ 

توجه بهم دیگر کمتر نشده؟ 

ممنونم اگر پاسخ بدی❤️

فعلا ک خیلی مثبت خدا روشکر

خدارو شکر ❤️

میشه بگین چه تاثیری گذاشت و از چه لحاظی بهتر از قبل شده؟ 

اگه روابط قبل بچه عالی باشه تاثیر بچه عالی ترش میکنه

اما اگه هنوز چیزهایی هست که توی روابط درست نشده بچه هم سختر و بدترش میکنه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Silenc says a lot more than you think 🤍
1904

روی تعهد به زندگی و مسئولیت شناسی همسرم تاثیر مثبت، 

روی رفتارش با من از نظر عاطفی بی تاثیر 

روی اختلافات زناشویی مون تاثیر منفی داشته و اختلافات بیشتر شده به خاطر تفاوت در تربیت بچه 

روی خوش اخلاقی ش با من تاثیر منفی بازم به خاطر دعواهامون سر بچه

فرزند رو نمیدونم ولی ب مرور زمان با گذشت چند سال اخلاق همو بهتر شناختیم و رابطمون بعتر شده،،،البته شوهرم بچه تا کوچیکه خیلی دوسش داره و همه ش ابراز میکنه

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
یعنی وجود فرزندتون باعث شده علاقتون بیشتر بشه بهم ؟ آیا از نظر همسرتون هم همین طوره؟  تو ...

علاقمون خیلی بیشتر شده مخصوصا همسرم 

همیشه قبل بچه استرس داشتم فاصله بگیریم یا من زشت بشم و همسرم بدش بیاد ازم ولی همسرم طفلی بدش ک نیومد هیچی انگار مهرو محبتش بیشترم شده من مثل قبلم ولی اون تغییر کرده تازه بچه اصلا دوست نداشت ک داشته باشیم  

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛 
مثبت

میشه بگی چه تاثیر مثبت گذاشته 

و از چه نظر بهتر بوده؟ ❤️❤️

علاقمون خیلی بیشتر شده مخصوصا همسرم  همیشه قبل بچه استرس داشتم فاصله بگیریم یا من زشت بشم و هم ...

خیلی هم عالی❤️

1918