2726
عنوان

اینجا هر تاپیکی جواب و هجوم بردن داره غیر از مسائل زایمان و زنان!

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 24 پست
اون نامه هارو چطوری باید گرفت؟

دکرزنان برو بگو سز اختیاری میخوام اونمخودش معرفیت میکنه به ایناکه سرکار خانم فلانی در هفته فلان هستن 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
دکتر تو تبریز میخاستم زایمان اختیاری کنه میخام از الان برم زیر نظرش

فدات شم حتما تبریزی نیستن که نمیان ،مثل من که مشهدی ام ونمتونم کمکتون کنم 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مامام همیشه هم تاپیکای زنان بارداری میرم ، کلی هم علمی راهنمایی میکنم اما اگه وسط حرف من یک کاربر ...

باید چیکار کنم سزارین اختیاری شم؟ شما از همکاراتون کسیو میشناسید اینکارو کنه؟

من اقدام رو عقب انداختم فقط بخاطر این موضوع ک نمیدونم باید چیکار کنم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
فدات شم حتما تبریزی نیستن که نمیان ،مثل من که مشهدی ام ونمتونم کمکتون کنم 

من یه ماهو نیمه از شهر خودم بخاطر تغییر شغل اومدم بیرون اونجا همه چیزو میشناختم اینجا غریبم هیچی نمیدونم😔

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728
دکرزنان برو بگو سز اختیاری میخوام اونمخودش معرفیت میکنه به ایناکه سرکار خانم فلانی در هفته فلان هستن ...

ممنونم عزیزم

من یه ماهو نیمه از شهر خودم بخاطر تغییر شغل اومدم بیرون اونجا همه چیزو میشناختم اینجا غریبم هیچی نمی ...

عزیزم انشالله بسلامتی زایمان کنید

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
عزیزم انشالله بسلامتی زایمان کنید

هنوز تو اقدامم ک بخاطر ترس زایمان عقب انداختمش

ان شا الله ممنونم

باید چیکار کنم سزارین اختیاری شم؟ شما از همکاراتون کسیو میشناسید اینکارو کنه؟ من اقدام رو عقب انداخ ...

عزیزم من وضعیت تبریز رو نمیدونم 

اما تو اشتان ما و چند تا استان اطراف که خبر دارم، سزارین ممنوعه مگر اینکه مادر شرایط زایمان طبیعی رو نداشته باشه ، جنین با پا باشه و یا خدایی نکرده یک شرایط بحرانی به وجود بیاد که سزارین کنن

تنها راه برای سزارین کردن ، یا داشتن آشنا و پارتیه ، یا بیمارستان خصوصی که پزشک با گرفتن یک هزینه ی چند میلیونی این کارو انجام بده براتون.

حالا شما که اول راهی صبر کن تایید بشه بارداری به سلامتی بارداریتو طی کنی ماه ۷ به بعد دنبال کارای زایمان باش 

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
عزیزم من وضعیت تبریز رو نمیدونم  اما تو اشتان ما و چند تا استان اطراف که خبر دارم، سزارین ممنو ...

ممنونم🌹

مشکل مالی نیست خداروشکر هرچقدر هزینه باشه پرداخت میکنم فقط نمیدونم کجا برم ک قبول کنن

ممنونم🌹 مشکل مالی نیست خداروشکر هرچقدر هزینه باشه پرداخت میکنم فقط نمیدونم کجا برم ک قبول کنن

نزدیکای زایمانت برو شهر خودت که همه رو میشناسی هموتجا زایمان کن ، تا ده روزم خونه مامانت باش برگرد 

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓