2726

واقعا اینه هدف اینجا؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بپرس من تازه زایمان کردم

دکتر تو تبریز میخاستم زایمان اختیاری کنه میخام از الان برم زیر نظرش

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
خوب الان سوالت چیه

دکتر میخاستم ک تو تبریز هم عمل کنه سزارین اختیاری ام کنه

دکتر تو تبریز میخاستم زایمان اختیاری کنه میخام از الان برم زیر نظرش

من سز اختیاری شدم التبه بندرعباسم تو خصوصی بدون بیمه و اینکن ربطی به دکتر زنان ندره نامه پزشکی قانونی نامه روانپزشک نامه کمیسیون پزشکی میحواد میبری دکتر زنان نامه سز میدن و تاریخ میزن

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
من سز اختیاری شدم التبه بندرعباسم تو خصوصی بدون بیمه و اینکن ربطی به دکتر زنان ندره نامه پزشکی قانون ...

اون نامه هارو چطوری باید گرفت؟

من مامام همیشه هم تاپیکای زنان بارداری میرم ، کلی هم علمی راهنمایی میکنم اما اگه وسط حرف من یک کاربر دیگه بیاد با ید حرف خرافاتی راهنمایی کنه ، استلرتر حرف اونو راحت تر قبول میکنه بخاطر همین اصلا خودمو تو تاپیکای پزشکی سبک نمیکنم نطر بدم

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
2706