2733
2734

نجس که نیست و میشه نماز خوند با این لباس اما وقتی در مقابل پروردگار جهان می ایستید سزاواره که با لباس پاکیزه باشید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

سلام منم مشكل نارسايي قلبي دارم ميخواستم ببينم دوران بارداري شما چطوري گذشت اي اف قلبم ٣٥هست و الان دارم قرص اينترستو ميخورم كه افزايش اي اف داشته باشم ٣سال ازدواج كردم همسرم بچه ميخواد فعلا دكتر اجازه بارداري بهم نداده ميخوام ببينم اي اف قلبم بياد بالا ني دار بِشم چه شرايط رو پشت سر ميزارم كمكم ميكني لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه استفراغ جزو چیزای نجسه ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نجس که نیست و میشه نماز خوند با این لباس اما وقتی در مقابل پروردگار جهان می ایستید سزاواره که با لبا ...

لباسی ‌که نوزاد شیر استفراغ کرده مشکلی نداره باهاش نماز بخونیم؟

2728
سلام منم مشكل نارسايي قلبي دارم ميخواستم ببينم دوران بارداري شما چطوري گذشت اي اف قلبم ٣٥هست و الان ...

سلام عزیزدلم من ای اف قلبم ۴۰ ۴۵بود که همون ۴۵ درنظر میگیرن توهر اکو

من کلا نمیدونستم مشکل قلبی دارم همون موقعی که فهمیدم باردارم متوجه شدم قلبمم ای افش پایینه

من کل دوران بارداریمو تحت نظر متخصص بودم اوایل بارداریم متوپرولول میخوردم و بعدش دیگوکسین

مشکل خاصی نداشتم نباید چیزای شور میخوردم و فشارم بالا میرفت 

البته کلا فشار پایین بودم خودم

خیلی وقتا پشتم میگرفت و قفسه سینم درد میگرفت و نفسم تنگ میشد ولی خداروشکر مشکل خاصی پیش نیومد و تا  ۳۸هفته سزارین شدم 

ان شاءالله ای افت بالا میاد

مشکل شما مادرزادی بود؟

دکتربه من گفت باید ام آر آی قلب انجام بدی مشخص شه مشکل مادرزادی بود یانه

همون زمان که من تحت نظردکترم بودم دکترم یه مریض داشت ۶ماه حامله بود با ای اف ۲۰

یسری مشاوره ها قبل زایمان شدم تو بیمارستانی که قراربود زایمان کنم بخاطر قلبم

خداروشکر زایمانمم خیلی خوب بود

یه شبی که بستری بودم با مانیتورینگ قلبی تحت کنترل بودم

فرداشم مرخص شدم بعدزایمانمم اکو شدم بازم ای افم ۴۵ئه حالا باید برم تهران سر فرصت ام آر آی انجام بدم ببینم مشکل مادرزادی بوده یانه

سلام عزیزدلم من ای اف قلبم ۴۰ ۴۵بود که همون ۴۵ درنظر میگیرن توهر اکو من کلا نمیدونستم مشکل قلبی دار ...

قربونت برم كه انقدر وقت گذاشتي و كلي بهم جواب دادي لطفا اگر ميشه اسم دكتر تَو بهم بگو ممنون ميشم و مشكلي براي بچت پيش نيومد خدايي نكرده و بعدش اي اف قلبت پايين نيومد منظورم بعد زايمان 

2738
قربونت برم كه انقدر وقت گذاشتي و كلي بهم جواب دادي لطفا اگر ميشه اسم دكتر تَو بهم بگو ممنون ميشم و م ...

عزیزدلم منم مثل شما نگران بودم همیشه دوران بارداریمم خیلی بااسترس گذشت

ولی خداروشکر مشکلی پیش نیومد دکتر قلی پور متخصصه و مخصوص خانوماییه که مشکل قلبی دارنو باردارن

البته من تهران نیستم شمالم عزیزم

اوایل یه قرص به اسم متوپرولول میخوردم که اون یکم رشد بچمو کم کرد بچم کم وزن دنیااومد ولی اون دارورو فقط یه ماه اونم ماه چهارم خوردم

خداروشکر بچم ازاون لحاظ مشکلی نداره

فقط خودم سر یسری یچیزای دیگش حساسم که اونم ربطی به قلبم نداره

۲ماه بعد زایمانم یعنی همین ۲هفته پیش رفتم پیشش ویزیت ای اف قلبم هنوز همون بود و تغییری نکرده بود

درطول بارداریم مدام با اکو چک میکرد دکترم که تغییرشو ببینه

توکلت به خدا

میدونم خیلی سخته شرایطت اما امیدتو ازدست نده 

خداهمیشه خیر میخواد😘من هستم منو درجریان قراربده اگه سوالی داشتی یا دلت گرفت

عزیزدلم منم مثل شما نگران بودم همیشه دوران بارداریمم خیلی بااسترس گذشت ولی خداروشکر مشکلی پیش نیومد ...

قربونت برم عزيزم دكترت تهران يا شمال و اسم كاملش بهم بگو اي كاش ميتونستي شمارتو بهم ميدادي يا ايدي تلگرام تو بفرستي برام 

قربونت برم عزيزم دكترت تهران يا شمال و اسم كاملش بهم بگو اي كاش ميتونستي شمارتو بهم ميدادي يا ايدي ت ...

دکترم شماله عزیزم دکتر محبوبه قلی پور متخصص اکوکاردیوگرافی قلب

Behesht7376این آیدیه تلگراممه عزیزدلم