2726

اینو تازه خریدیم .شوهرم خودش نصب کرد.دفترچه راهنما نداره.لباسارو یبار آبکشی می‌کنه چطوری تنظیم کنم دوسه بار آبکشی کنه

ما تقریبا مثل اینه ولی تا حالا دوبار ابکشی نشنیده بودم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا من الجی هست اما این مدلی نیست . ولی وقتی میخوای خوب بسوزه و تمیز کنه و چندبار آبکشی کنه باید بذاری رویDaily 60 بعد دمای آب و اینا رو هم خودت میتونی تنظیم کنی چهل درجه باشه باشه یا شصت درجه . من گاهی حوله رو میشورم با اینکه رو اون 60 دقیقه هم میذارم بازم کف داشته باشه کار لباس شویی که تموم شد یه بیست دقیقه صبر میکنم بعدش میذارم روی شستشو و آبکشی که بیست دقیقه هست ولی برا تو اون رو نداره یا اسمش فرق داره 🤨 میتونی از گوگل دفترچه راهنما رو دانلود کنی عزیزم 

مال شما هم یکبار آبکشی میکنه؟

نمی‌دونم منظورت چیه و از کجا میشه فهمید چندبار ابکشی میکنه ولی بهرحال وقتی کارش تموم میشه لباسا کف نداره 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
نمی‌دونم منظورت چیه و از کجا میشه فهمید چندبار ابکشی میکنه ولی بهرحال وقتی کارش تموم میشه لباسا کف ن ...

یبار با پودر می‌شوره بعد تخلیه می‌کنه.بعد آب پر میشه آبکشی دوباره تخلیه. دیگه تموم.من می‌خوام دوبار آبکشی کنه

ببین وقتی دیدی تمیز نشد یا هنوز کف داشت کار لباسشویی که تموم شد دکمه Rince  که میشه شستشو  ...

نه می‌شوره کف نداره.اما من دلم  به یبار آبکشی راضی نمیشه.میخوام دوسه بار باشه

یبار با پودر می‌شوره بعد تخلیه می‌کنه.بعد آب پر میشه آبکشی دوباره تخلیه. دیگه تموم.من می‌خوام دوبار ...

عزیزم لباس شویی های دیگه هم همین جوری هستن برا منم اینجوریه 🙂 خیلی خوب میشوره و تمیز می‌کنه نگران نباش ولی اگه باز به دلت ننشست دوباره نزار رو یک ساعت بلکه همون کاری رو بکن که تو کامنت قبلی گفتم یعنی اول بذار ماشین استراحت کنه بعدش اول بزن شستشو بعدش که تموم شد خشک کن رو بزن 

2706