2737
2734

من وقت ندارم بخونم درسارو.فقط حفظیات میتونم.چون دانشجوام الان خودم.پایم هم بسیار بسیار ضعیفه ولی حفظیاتم خوبه.میخوام روانشناسی قبول شم.حالا بیاین چیزای روحیه دهنده بگین😃

یعنی با درصدای صفر روانشناسی دولتی قبول شه؟ بعید می دونم

کدوم درسا رو مشکل داری؟ باید بتونی بدترینش رو سی درصد بزنی با خوندن قسمت های آسون و...

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ریاضی و عربی صفر مطلق

چه جالب منم همین دو تا درسم بد بود.  

ببین ریاضی انسانی آسونه. کلاس تقویتی برو سی چهل میزنی. اکثر انسانی ها ریاضیشون خوب نیست اگر حتی یه کم هم بزنی به رتبه ت کمک می کنه

منم از تجربی رفته بودم عربیم بد بود. اما اگر حفظیاتت خوبه ترجمه ها رو یاد بگیر که بزنی اون سخت نیست. عربی برا انسانی خیلی مهمه چون تخصصی هم هست. حتما باید بزنی. وقت داری دیگه کلاس برو

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
😂😂چه جالب.کلاس اصلا نمیتونم برم.به همین خاطر میگم فقط حفظیات

عربی حفظیات هم داره. لغت معنی و ترجمه کار کن که یک سی درصدی بزنی.

2738
2706