2726
عنوان

مهمون دارم خیلی استرس دارم

175 بازدید | 12 پست

واقعا سردرد گرفتم نمیدونم چرا از اومدن مهمون همیشه میترسم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

منم نمیدونم چرا از کرونا نمیترسین   

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا ؟؟؟

کول باش بابا

خوراکیاتو همه رو بچین رو میز از نیم ساعت قبل 

یه قوری وارمر دارم بزار رو میز 

دیگه بشین پیش مهمونا از جات بلند نشو با خیال راحت

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
منم نمیدونم چرا از کرونا نمیترسین    

مهمون خاله ام و مادرم اینا و برادرم هستن 

رعایتم میکنیم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
اخ منم همیشه کابوس مهمون دارم و پذیراییش😑

بخدا منم

تازه عروسی؟ 

نه

مهمون خاله ام و مادرم اینا و برادرم هستن  رعایتم میکنیم

هرکارم بکنین نمیشه دقیق رعایت کرد   

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

از مهمون یهویی خیلی بدم میاد ولی آدم از قبل بدونه و کاراشو کم کم انجام بده خوبه که

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
کاش می گفتی نیاد من الآن دوهفتس هیچ جایی نمی رم کرونا شدت گرفته

نمیتونم بگم نیان دوساله خونمون نیومدن