2733
2734

سلام خانومامنوشوهرم هفت ماهی اقدام کردیم من همه کارکردم قرص دارو که باردارشم ولی نشد که ندو دقیقا ماهی که من ناامیدشده بودم ودیگه باشوهرم ول کردیم همه چی رو .دست از قضا من باردارشده بودم ولی چون لک زیادداشتم اصلاشک نکرده بودم که باردارم پریم عقب افتاده بود امالک زیادداشتم..وحدودبیشت روزبعدش خونریزی های شدید من شروع شد تاسه هفته هم ادامه داشت من سابقه پریودطولانی هم داشتم تااینکه دیروزدکترمنو فرستادسونوواژینال وگفتن بهم که من پنج هفته ای بارداربودم وباهمون لخته هاوخونریزیادفع کردم دکترگفت اگه بادارو دفع نشه بایدکورتاژ کنی😭خیلی افسرده شدم اصلانفهمیدم کی باردارشدم کی سقط کردم خدایا😭

کاش کلا نمی فهمیدی😭

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

به هرحال تو اقدام بودی بیشتر مواظب باش ان شاء الله دوباره جاش پر میشه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ سقطی  بی دلیل نیست قطعا اون نطفه مشکل داشته وگر نه هیچ جوره سقط نمیشد..خداروشکر کن شاید بچه مشکل دار نصیبت میشد..بازهم تلاش کن حالا ک یبار حامله شدی ایندفعه سریعتر میگیره

ممنون که اومدی پیشمون.  
2731

اشکال نداره عزیزم. به جاش فهمیدی که میتونی باردار بشی و دفعه بعد زیاد مراقب خودت باش. خودتو به یه سری سرگرمی مشغول کن هر کاری که تو رو خوشحال میکنه انجام بده و روحیتو به دست بیار

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.
2738

عزیزم بدون ک هیچ چیزِ خدا بی حکمت نیس

شاید اگ میموند نتیجه ش ی بچه سالم نبود

ب حکمتِ خدا دل بسپااااااار دوستم...

ان شاءالله ب زودی نی نی دار میشی و بغل میگیریش

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
اشکال نداره عزیزم. به جاش فهمیدی که میتونی باردار بشی و دفعه بعد زیاد مراقب خودت باش. خودتو به یه سر ...

دقیقا زمانیکه کلابیخیال شده بودم و ورزش ونقاشی میکردم باردارشدم سعی میکنم روال عادی زندگیمو داشته باشم ولی برام دعاکنید ممنونم.

نمیدونم والا . اطرافیان خیلی درد کشیدن مث اینکه بعدشم با موفقیت نبوده . شاید دکترش خوب نبوده

نه عزیزم اینطور نیست شاید اونا تو مطب بوده براشون اگه بری بیمارستان مشکلی برات پیش نمیاد چون بیهوش میشی و اصلا هیچ دردی رو احساس نمیکنی خیلی راحته

.