2410
2553

باعرض پوزش 😔

خاهرا من تو یه موردی واقعا اذیت میشم اینه که شوهرم قبل رابطه خیلی باهام خوب رفتار میکنه اگه حتی دعوا هم کنم اون کوتاه میاد و بهم خیلی محبت و ابراز علاقه میکنه 

اما بعد رابطه باهام مثل قبل رفتار نمیکنه کمتر محبت میکنه و کمی سرد تر میشه 

جوری شده که حس میکنم فقط منو برای رابطه دوست داره و فقط برای رابطه بهم محبت میکنه بعد رفع شدن نیازش دیگه دوسم نداره😔

البته این احساس منه وقتی به خودش میگم میگه اشتباه میکن

بنظر شما چه کاری کنم اینجوری رفتار نکنه؟ آخه دلم میشکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا ۹۹.۹درصد مردا همین جورین حساس نباش

البته شما نی نی سایتارو نمیگم مردم عادیو میگم

میدونم شوهرای شما۲۴ساعته برده حلقه بگوش شما هستن 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2720

منم همین حس رو دارم همیشه . البته مثل شما نیست که بعد رابطه رفتارش فرق کنه . ولی اگر بگه رابطه و من بگم نه فرداش قهر میکنه . همش میگم خب بابا یه بار حوصله نداشتم باید قهر کنی؟ یعنی رابطه مباشه منو نمیخوای دیگه ؟

این مشکل منم هست وقتیم بهش میگم دوسم نداری در جواب میگه اگه دوست نداشتم اصلا حاضر نبودم باهات رابطه داشته باشم 

ولی خب بنظر من این دلیل قانع کننده ای نیست چون حس میکنم مردا با هر کسی میتونن رابطه داشته باشن بدون احساس

2714

آقایون بعد رابطه خسته میشن و انرژی ندارن برعکس خانوما پرانرژی میشم این طبیعی و بخاطر دوست نداشتن همسرتون نیست انرژی نداره دیگه شما درک کنید به همسرتونم بگید میدونم خسته ی ولی دوست دارم باهان حرف بزنی بهم ابراز علاقه کنی 

یاخودتون بغلش کنید باهاش حرف بزنید کم کم یادمیگیره

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤

متاسفانه خیلی از آقایون بلد نیستن چطوری رفتار کنن قبل و بعد از رابطه ک این سو تفاهما پیش نیاد...

شاید هم واقعا قصدی نداشته باشن و تمام اینها از روی ناآگاهی باشه.

براش کتاب بخر...زنان مریخی و مردان ونوسی...اگه اسمشو درست گفته باشم...کتاب خوبیه...یا کتاب زنان مریخی و مردان ونوسی در رخت خواب هم بخونین با هم...هر شب یکی دو صفحه رو با هم بخونین...

نه☝ انتخاب سومی هرگز نخواهم کرد 🚫 ... یا مرگ💀 را برمیگزینم بعد ازین✌، یا... تو❤...💏
بگو ببخش ولی رفتارتو نمیپسندم،خواسته ی دلت رو کامل بهش بگو،بگو دوست داری چطور رفتار کنه

گفتم چند روزی اون طوری که من میگم رفتار میکنه بعدش انگار حرفم یادش میره و... 

حالا دیگه خجالت میکشم بهش بگم بعد رابطه بهم محبت کن نمیدونم چرا

2706