2726
عنوان

کی دلش گرفته ؟؟

64 بازدید | 9 پست

خیلی دلم گرفته ...

یکیو دوستش دارم ولی حس میکنم فقط من دارم بدو بدو میکنم سمتش و اون اصلا عین خیالشم نیست و حتی دوستمم نداره ... بعد میگم ولش کن بیخیالش بذار بذارمش کنار برای همیشه فراموشش کنم ... بعد دوباره میگم نه خوبه من دوستش دارم یاده خوبیاش میوفتم میگم نه همینو تلاش میکنم رابطمون خوب بشه ...

احساس تنهایی و بدبختی میکنم ...

حس میکنم هیچکس دوستم نداره ...

میترسم سنم بره بالا و هیچکس هیچوقت پیدا نشه که دوستش داشته باشم و اونم دوستم داشته باشه ... شایدم هیچوقت ازدواج نکنم اصلا ... نمیدونم

سره این ادم خیلی اذیت شدم ... یعنی بیشتر خودم خودمو اذیت کردم و همینطور رابطه رو ...

دلم میخواست با همین این رابطم خوب میشد و باهم ازدواج میکردیم ولی فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیوفته امیدی ندارم ...

چند باریم باهاش کات کردم رفتم با بقیه قرار گذاشتم اشنا شم ولی اصلا هیچکس به دلم نمیشینه ...

نمیدونم چیکار کنم ...

😔😔😔😔 من 

بنظرتون کسی ک دورغگوعه؟

با دل بقیه بازی میکنه ؟

یعنی قشنگ میخواد بازی ت بده 

خدا چطور جوابشومیده!

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عهه

یه جورایی مثل منی

دوس پسر من چون خنگه این جوریه،ولی با این که اینو میدونم زجر می کشم به خاطر خنگ و بی عرضه بودنش

تازه از من کوچیکترم هس یه سال

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗