2733
2734
عنوان

مهمونی مادرشوهر برم؟

340 بازدید | 14 پست

سلام. تو تاپیکای قبلی گفتم من با خانواده ی شوهرم مشکل دارم.یعنی یه روز خوبن باهام یه روز بد. چند وقت پیش بچه ام با بچه های خواهرشوم خونه جاری بودن. بعد جاری آشغال به زبون بی زبونی بچمو بیرون کرده بود.منم برا اولین بار استوری در مورد حسادت گذاشتم برا خودش و شوهرش. امروز صبح خواهرشوهرم مهمونی بوده پیشش. بعد اومده خونه مادرشوهرم. عصری رفتم سرپایی پیش مادرشوهرم دیدم جواب سلاممو نمیده و..

بازم بی محلیم میکردن

انگار جاری پشت سر من حرف زده بود.

امشب مادرشوهرم همه رو دعوت کردهذخونه اش واسه شام. بنظرتون برم؟؟

از همه مهمتر تست کرونا دادم هنوز جوابش نیومده. بهونه ی خوبیه نرم

استقلالی ام💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره.واسه اولین بار خود مادرشوهرمم زنگ زد

نرو دعوا راه میندازن پیش همه 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

از قوم شوهر هرچه دورتر باشی اعصابت ارومتره اینو از منی گوش کن که همیشه پیشم حضور دارن.وقتی بهت بیمحلی میکنن و جواب سلامتم نداد چه واجبه

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738

عزیزم میشه بگی علائمت چیه؟من حس سرما خوردگی دارم ولی میگم نکنه کرونا باشه

اصلا کجا باید برم تست بدم و هزینش چقدره 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
برو چرا میدونو خالی میکنی برا جاریت با شوهر و بچت بگو بخند  بعدم خونه جاریته مگه بیرون کنه بچه ...

تست کرونا داده خواهر هنوز جوابش نیومده 😐 میدونو خالی نکنه خدا نکرده مبتلا بود میدونید چی میشه که اینجور مصمم تشویق می کنید برن؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
بله جاریش هم میگیره و انتقام 😆😂

اینم حرفیه 😂

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2706