2410
2553
سلام به همه مادرهای عزیز
دو هفته هست که متوجه شدم باردارم. متاسفانه از اون روز تا سه روز پیش لکه بینی داشتم. الان سه روزه که خون می بینم. امروز رفتم سونو و جواب اینه:
یک ساک حاملگی به قطر 8 میلیمتر مطرح کننده سن کمتر از 4 هفته در کاوتیه رحم دیده شده
قطب جنینی در حال حاضر قابل برسی نیست
توده ای در ادنکس ها دیده نمیشود.
به دکتر دیر رسیدم و دم در خروجی دکتر سونوم رو دید و گفت احتمالا جنین دفع می شه.اگه نشد 10 روز دیگه بیا
کسی میدونه این بارداری طبیعی هست یا بارداری خارج از رحم محسوب می شه؟ اگه بمونه مشکلی واسه خودش و یا من ایجاد نمیکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ماریلاجان این بارداری کانلا طبیعی است منظور از کاویته رحم حفره رحم است تگران نباش .غذای گرم اصلا نخور ونزدیکی نداشته باش خنکی هم بخور .هر صبح که از خواب بلند میشی ناشتا یک قاشق غذاخوری نشاسته با اب خنک قاطی کن بخور. کار سنگین هم نکن واستراحت زیادداشته باش .این طبیعی است زیر ی4هفته جنین دیده نشه بذار یک 2هفته دیگهبروو سونو ایشاا... که همه چی خوب است.
2714
وقتی گفته داخل کاویته رحم یعنی خارج از رحم نیست دیگه

داخل حفره رحم واقع شده

خیلی ها تا 4 ماهگی خونریزی دارن ولی نی نی شون سقط نمیشه

واسه اینکه جنین و کیسه زرده دیده بشه باید تا 7 هفتگی صبر کنی

تو سونوهفته 5 فقط ساک حاملگی دیده میشه
مونا جان راستش من دنبال معنی کاویته بودم چون نمیدونستم چیه. اخه دکتر گفت احتمالا دفع میشه. درسته گفت احتمالا ولی جملشو با اطمینان بیان کرد.واسه همین احتمال دادم کاویته جای مناسبی واسه لانه گذاری جنین نباید باشه.
ولی الان خیلی ارامش پیدا کردم.ممنونم از همه
سلام . پسر من الان 18 هفته و س روزشه .
چهار هفته و شش روز بود رفتم سونو . یالک ساک و فتال پل رو ندید و سن حاملگی رو گفت . ساک هم 2 میلیمتر بود .
دکترم گفت برو تا هفته ی دیگه سقط میشه . رفتم یه دکتر دیگه گفت هنوز واسه سونو زوده . بچت سالمه و مشکلی نداره . تا پایان 13 هفتگی و رفتن به سونوی nt خیلی استرس داشتم . ولی دکتر طاهریان سونو کرد و گفت همه چیز نرماله . بچت هم پسره . نگران نباش . دکترت رو عوض کن