2733
2734

دیروز خونه ابجیم  بودیم  خواهرشوهراش که سنشون  زیادم بالای ۴۰ سال هستم اونجا بودن  ابجیم   بچش تازه دنیا اومده تقریبا یک ماه میشه بعد میگفت  این هنوز قرمزه صورتش  ینی سفید میشه  

منم گفتم اره بابا دختر خواهر شوهرم  اون اول دنیا اومده  خیلی سیاه  خنکی بود انقد که ابجی بزرگش میگفت  زن دایی  باور کن این میترشه خونه میمونه رو دستم  باز  عمه ی  بچم اونجا بود (ینی خواهر شوهر خواهر شوهرم )میگفت  این که شبیه خودمه  من ترشیدم که این بترشه اینا  . بعدم به ابجیم گفت ماشالله الان ۳ ماهشه  از بس بزرگ شده و تپل مپل سفید انگار  ۶ ماهس 

حالا خواهرشوهرای  ابجیم  همسنشون بالاس   مجردم  هستن فک‌کنم ناراحت شدن .  کلا ما هروقت میریم خونه ابجیم اونام زرتی خودشونو میندازن اونجا  اصلا تاحالا نشده دو کلام  راحت صبحت کنیم با ابجیم ۲۴ ساعته پلاسن خونه ابجیم  جراتم  نمیکنی چیزی بهشون بگی یک دعوایی راه میندازن 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هنوز روابطو هضم نکردم 😂😂

کجاش گلم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

راحت باش هرچی میخای بگوحالاکه اینقدپرروان ومیان اونجا

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2738

منک نفهمیدم اصلا

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

شما بهتر نیست یاد بگیری به کسی که ازدواج نکرده نگی ترشیده نه این مهمونی نه هیچ‌جای دیگه این کلمه رقت انگیز و بکار نبر برای همجنس خودت ارزش قائل شو

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

اگه با حرف شما دلشون به درد بیاد گناه داره ولی اگه بی منظور گفتید سعی کنید تکرار نشه اونام بهتره به خودشون نگیرم چون حرفو میزارن زمین تا صاحبش برش داره

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
منکه هیچی نفهمیدم تامام

من داشتم یه ماجرای برا ابجیم  میگفتم 

2706