2737
2734
عنوان

کاربران محترم

| مشاهده متن کامل بحث + 5632 بازدید | 453 پست
سلام عزیزم با شماره عضو شده بودین؟ اگر با شماره بودین و به شماره دسترسی دارین باید رمز رو خودتون با ...

سلام عزیزم .میشه کاربری من حذف کنید یکنفر مدام میاد بهم چرت میگه .یک کاربری جدید زدم میخوام گلپونه ۶۲ حذف بشه.ممنونتون میشم .خواهشا کاربریم حذف کنید😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام نینی یار جونمممم دوست من تگ نمیشه میشه درستش کنین😍😍😍 @fftt  @نی_نی_یار_5 &nb ...

درست شد

@fftt    

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
درست شد @fftt    

مرسی گل گلیییییییی جونمممممم

قربونت بشمممم😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2731
سلام خسته نباشید ...بخدا یکی از تایبکام دردودل بود ...گفتم بودم مجردم...گفتم گزارش زدن واسم...توروخد ...

سلام عزیزم فعال شد لطفا با گزارش تاپیکهاتون رو پاک نکنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
درست شد @fftt    

😍😍😍😍😍😍😍

خیلی ممنون

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
مرسی گل گلیییییییی جونمممممم قربونت بشمممم😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

قربونت گلمم😍😍😍😍

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

سلام..منون ..حالا چجوری برم اونو بزنم اینی ک الان باشماره مامانم اومدم...پس کجا مال خودمو اوکی کنم...الان میزنم نی نی سایت ک میشم😢این کاربری شیواهست..کاربری قبلیم .شقققایق ..چجوری بزنم اوکی شه..توروخدااا😢😢😢

2738
قربونت گلمم😍😍😍😍

فدات اجی🌷

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

نی نی یار عزیز...من هر چی خارج میشم وامتحان میکنم نمیشه وارد کاربری قبلیم بشم.شقققایق.اسم کاربریم...الان درست شد ولی یک بار وارد شدم ولی دوباره خروج شدم رمزم میدم میگه اشتباهه شماره یاکاربری...چیکارکنم اوکی نمیشه...😢

نی نی یار عزیز...من هر چی خارج میشم وامتحان میکنم نمیشه وارد کاربری قبلیم بشم.شقققایق.اسم کاربریم... ...

عزیزم هیستوری رو پاک کنین یا از یک مرورگر دیگه استفاده کنین

سلام نی نی یار عزیز .تگ من خرابه میشه درستش کنید ممنونم

سلام عزیزم یعنی تگ نمیشین؟ یا نمیتونین تگ کنین؟

@مهربونم۰    

عزیزم عکسها خرابه فعلا نمی بینم که تایید کنم

2706