2733
2734

خانوما سلام

خیلی حالم بده😭😭😭 ۱۰ ۱۱ روزه که امپولامو زدم اما پریود نشدم اینم بگم که یه کیست تخمدانم دارم 

علایم پریودی رو دارم مثلا‌سینه هام خیلی درد دارن و بزرگ شدن گاهی کمردرد میگیرم 

بعد اینکه سر یه مسائلی خیلی فشار روحی رومه 

چیکار کنم پریود بشم دارم دیوننه میشم بخدا😭😭😭😭

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟

عزیزم سیاهدونه بریز تو قوری با ابجوش یه ربع دم بکشه از چای صافکن رد کن ابشو بخور..سریع میشی

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم سیاهدونه بریز تو قوری با ابجوش یه ربع دم بکشه از چای صافکن رد کن ابشو بخور..سریع میشی

قطعیه؟

دیگه خسته شدم😭😭😭😭😭

منم اینجوری شدم،جلوگیری رو که قطع کردم تا سه ماه پریود نشدم،آمپول پرو هم زدم،جاش هم به شدتتتتت درد گرفت پریودم نشدم،بعد دکتر بهم قرص جلوگیری زردارو داد، تا ده شب هرشب دوتا،بعد پریود شدم بعد از اینا

بی بی چک زدی؟تا ۱۴ روز راه داره من ی بار ۳ تا زدم ی ماه پریود نشدم

هم بی بی زدم هم سونو دادم هم از دادم باردار نیستم خواهر من کجا بارداری کجا😭😭😭

زعفران دم کن بخور....ولی این آمپول ۱۴ روزست ...منم همیشه میزنم و۱۲و۱۳ روز پری میشم

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2738
قطعیه؟ دیگه خسته شدم😭😭😭😭😭

منم سری قبل همینجور بودم ۳ تا پروژسترون زدم نشدم بعد۵۰ روز با این روش شدم عصرش خوردم صبح فرداش شدم

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …

من‌ده روزه پری نشدم دکتر رفتم بعداز سونو و آزمایش 

بهم چهارتا پروژسترون داد هر دوتا دوازده ساعت 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
منم اینجوری شدم،جلوگیری رو که قطع کردم تا سه ماه پریود نشدم،آمپول پرو هم زدم،جاش هم به شدتتتتت درد گ ...

ما‌جلوگیری‌نداشتیم اصلا

ینی قرص بهتر از امپوله؟

منم سری قبل همینجور بودم ۳ تا پروژسترون زدم نشدم بعد۵۰ روز با این روش شدم عصرش خوردم صبح فرداش شدم

باشه عزیزم الان امتحان میکنم 

برام دعا‌کن😭😭😭😭

باشه عزیزم الان امتحان میکنم  برام دعا‌کن😭😭😭😭

چشم گلم حتما🥰

2706