2737
2739

داریم خونه می سازیم. می خوایم رادیاتور هارو قرنیزی بزنیم! خوبه؟ کسی داشته؟ اگه اطلاعی دارین بگین.... تو سایتا معایبش رو زیاد ننوشته

با این گرونی می ترسم بخریم گرم نکنه خونمون رو 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

من فقط میدونم خووووشگله و دوس دارم خودمم بزنم انشالله خونه خریدم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
من فقط میدونم خووووشگله و دوس دارم خودمم بزنم انشالله خونه خریدم

اخه ما خونه الانمون با بخاری گرم نمیشه... خسته شدیم از سرما

شوهرم میگه رادیاتور های خونه جدیدمون رو ساده بگیرممن می گم قرنیزی..... حالا دنبال مزایا و معایبشم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اخه ما خونه الانمون با بخاری گرم نمیشه... خسته شدیم از سرما شوهرم میگه رادیاتور های خونه جدیدمون رو ...

تو گوگل سرچ کن نظرت درباره پکیج و رادیاتور قرنیزی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سرچ کردم چیز خاصی ننوشته.... می خوام اونا که دارن تجربه شونو بگن