2410
2553
عنوان

شوهرم با چاقو زد تو صورتم

1212 بازدید | 51 پست

( ببخشید که لاف زدم خواستم جواب بدید )من بعد رابطه مشکوک ۴ مرداد قرص اورژانسی خوردم بعدش پریودام اینجوری شد ( موعد اصلیم بیست هر ماهه) ۱۸ مرداد کم حجم ۴ شهریور مثل همیشه ۱۰ مهر مثل همیشه ۴ بارم بیبی زدم منفی کاملا ، بیبی چک مدیکور زدم ، نظرتون چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چرا اینقد خالی میبندین😐

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻
2720

چقد حرکتت زشت بود

برای یه لحظه ام ک شده حالم بد شد 

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2714
2706