2410
2553

من ۲۸ سالمه

محجبه حجابمم چادر عبایی میپوشم

دخترم حدود ۴ سالسه امروز چندتا خرید واجب داشتیم رفتیم تا سر خیابون مامانمم 

چندتا مغازه که از هم فاصله دارن

زود رفتیم تا مغازه ها خلوتن

من و مامانم ماسک زدیم

دخترم ماسک ش رو پایین زده بود 

مامانم همون لحظه بهش گفت مامان جان ماسک ت رو بزن کرونا خطرناکه هاا

یه آقای جوانی رو به رو مون میومد این حرف رو شنید

دیگه خودش رو کشت انقدر اومد و رفت جلومون

چند قدم رفتیم بالاتر شماره واسم انداخت اشاره داد این شماره 

من متوجه شدم

مامانم گفت این چه مرضیه این گرفته چرا انقد میاد میره

من مدتی حلقه دستم نمیکنم احساس میکنم دخترم حلقه مه

خلاصه دید من اهمیتی نمیدم رفت

😐😐😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ن منقرض نشده من گاهی به زور شماره میچپونن تو دستم

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن منقرض نشده من گاهی به زور شماره میچپونن تو دستم

زمانی که دبیرستانی بودم شماره میدادن 

فک میکردم الان تو محیط های مجازی دوست یابی میکنن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2714
وااا به شما که چادری هستین شماره داد؟؟😐 پسرم پسرای قدیم باز حرمت چادریارو نگه میداشتن 😑

بعضیا دوست دارن دوست دختراشون چادری باشه!!!یا مثلا همسر اینده  البته این مرد مریض یوده یا وجود بچه اینکار کرده

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
من سر ظهر رفتم بیرون یکی دوماه پیش کیفمو از دستم کشید شماره انداخت توکیفم  منم مامانمو بردم با ...

اصلا نمیشد چیزی بگم

محله مونه همه میشناسنمون

دلم میخواست با کیف برم بکوبم تو سرش 

بعضیا دوست دارن دوست دختراشون چادری باشه!!!یا مثلا همسر اینده  البته این مرد مریض یوده یا وجود ...

اخه نباید احتمال بدن دختری که چادری واقعی باشه تو خیابون شماره نمیگیره 😐 البته نظرمه ولی واقعا کسی که مقید باشه تو خیابون ازدواج  نمیکنه

زمانی که دبیرستانی بودم شماره میدادن  فک میکردم الان تو محیط های مجازی دوست یابی میکنن

ن بابا تو مجازی شیش ماه با طرف حرف میزنی بعد طرف همنجست از آب در میاد😂😂

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
اصلا نمیشد چیزی بگم محله مونه همه میشناسنمون دلم میخواست با کیف برم بکوبم تو سرش 

منم اونجا چیزی نگفتم برگشتم خونه مامانمو بردم حالا خوبه منم با بچم بودما 

دیگه متأهل و مجردم حالیشون نمیشه

2706