1874
1924

من ۲۸ سالمه

محجبه حجابمم چادر عبایی میپوشم

دخترم حدود ۴ سالسه امروز چندتا خرید واجب داشتیم رفتیم تا سر خیابون مامانمم 

چندتا مغازه که از هم فاصله دارن

زود رفتیم تا مغازه ها خلوتن

من و مامانم ماسک زدیم

دخترم ماسک ش رو پایین زده بود 

مامانم همون لحظه بهش گفت مامان جان ماسک ت رو بزن کرونا خطرناکه هاا

یه آقای جوانی رو به رو مون میومد این حرف رو شنید

دیگه خودش رو کشت انقدر اومد و رفت جلومون

چند قدم رفتیم بالاتر شماره واسم انداخت اشاره داد این شماره 

من متوجه شدم

مامانم گفت این چه مرضیه این گرفته چرا انقد میاد میره

من مدتی حلقه دستم نمیکنم احساس میکنم دخترم حلقه مه

خلاصه دید من اهمیتی نمیدم رفت

😐😐😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خاک توسرش 

میشه واسم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻انشالله شماهم حاجت روا بشین 🌺🌺🌺من به هر حال خدارو دارم😍😍😍خداشکرت😍😍😍😍 خدا فقط تنها پشت و پناه زندگیم بوده از اول تاحالا خداروشکر که محتاج بنده ات نیستم🌺🌺🌺 خدایا شکررررت

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
ن منقرض نشده من گاهی به زور شماره میچپونن تو دستم

زمانی که دبیرستانی بودم شماره میدادن 

فک میکردم الان تو محیط های مجازی دوست یابی میکنن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
وااا به شما که چادری هستین شماره داد؟؟😐 پسرم پسرای قدیم باز حرمت چادریارو نگه میداشتن 😑

بعضیا دوست دارن دوست دختراشون چادری باشه!!!یا مثلا همسر اینده  البته این مرد مریض یوده یا وجود بچه اینکار کرده

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
1911
من سر ظهر رفتم بیرون یکی دوماه پیش کیفمو از دستم کشید شماره انداخت توکیفم  منم مامانمو بردم با ...

اصلا نمیشد چیزی بگم

محله مونه همه میشناسنمون

دلم میخواست با کیف برم بکوبم تو سرش 

بعضیا دوست دارن دوست دختراشون چادری باشه!!!یا مثلا همسر اینده  البته این مرد مریض یوده یا وجود ...

اخه نباید احتمال بدن دختری که چادری واقعی باشه تو خیابون شماره نمیگیره 😐 البته نظرمه ولی واقعا کسی که مقید باشه تو خیابون ازدواج  نمیکنه

زمانی که دبیرستانی بودم شماره میدادن  فک میکردم الان تو محیط های مجازی دوست یابی میکنن

ن بابا تو مجازی شیش ماه با طرف حرف میزنی بعد طرف همنجست از آب در میاد😂😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که پس خدا کجاست؟یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه❤🙂
اصلا نمیشد چیزی بگم محله مونه همه میشناسنمون دلم میخواست با کیف برم بکوبم تو سرش 

منم اونجا چیزی نگفتم برگشتم خونه مامانمو بردم حالا خوبه منم با بچم بودما 

دیگه متأهل و مجردم حالیشون نمیشه

1826
اخه نباید احتمال بدن دختری که چادری واقعی باشه تو خیابون شماره نمیگیره 😐 البته نظرمه ولی واقعا کسی ...

من سالهاس چادری م

دبیرستانی بودم خیلی بیشتر از این داستانا داشتم

حتی یه بار پسر همسایه مون بود

من به هیچ کی پا ندادم

الان وقتی دخترم باهامه معلومه متاهلم همچین تجربه ای واقعا نداشتم

اخه نباید احتمال بدن دختری که چادری واقعی باشه تو خیابون شماره نمیگیره 😐 البته نظرمه ولی واقعا کسی ...

خانوم دور ازجون چادری های اینجا دور ازجون  من چادری دیدم موقع دبیرستان هزار تا دوست پسر داشت دوست پسراش قربون صدقش میرفتن  الان دیگه اینطوری نیست اون قدیم بود گلم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
منم اونجا چیزی نگفتم برگشتم خونه مامانمو بردم حالا خوبه منم با بچم بودما  دیگه متأهل و مجردم ح ...

خاک بر سرشون

مگه من دیوانه م به شوهرم خیانت کنم

اینم بعد از چقدر از خونه بیرون اومدن مون

باورت میشه یه ساختمان بزرگ تو خیابون مامانم ساخته بودن واسه مون جدید بود انقدر که بیرون نرفته بودیم🤣🤣🤣