2726
عنوان

پلیس فتا مزاحممودستگیرکرد

1522 بازدید | 71 پست

یکماه پیش دخترم داشت ازگوشی تکالیفشومینوشت که گوشی رودادبه من گفت تماس تلگرامی داری گوشی روگرفتم اتصال برقرارنمیشد دادم به دخترم گفتم زود ریاضی هاتوبنویس تموم بشه بعد نیم ساعتی دخترم گفت مامان باززنگ میخوره که تازه کلی هم پیام میادبرام بیاجواب بده من وسط درسام حواسم پرت میشه خدا واسه دشمنم نیاره تاگوشی روگرفتم عکس وفیلم بود که میومد ازخودش کثافت فیلم میگرفت ولی کمر به پایین بود وهی زنگ میزد منم زنگ زدم پلیس گفت اسکرین شات بگیر بماند که چی کشیدم تواتاق ازحال رفتم ازاسترس آسم دارم نفسم گرفت دخترم ترسیده بود خودم شوکه شده بودم نکنه دخترم عکسارودیده رفتم شکایت کردم بعد دوماه امروز گفتن بیا رفتم 26سالش بود گریه میکردغلط کردم ببخشین گفتم فقط باید بری دادسرا صبرکنین تابگم چی شد

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

وااااای😱😱😱😱بگوووو

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728

هرچی گفتن میخای چکار کنی گفتم رضایت نمیدم شاید سه ساعت فقط التماس میکرد بعد بیرونش کردن سرهنگه گفت تازه استخدام شده اگه رضایت ندی میره دادسرا سوسابقه میشه براش

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2706