2726
عنوان

99/9/9😐🤦‍♀️بیاین

234 بازدید | 19 پست

از اونجایی که تجربه به ما ثابت کرده ایشون(آقای روحانی) هر وقت خبر خوشی داشتن بدترین خبر ها رو به همراه داشتن😑😑

و کلی آدم اعتقاد دارن که داخل تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیشون میوفته که حتما قانون جذب جوابشونو میداد ولی چون ایشوووون گفتند داخل این روز اتفاقی میوفته ک سالها دنبالش بودیم همه آرزو ها پر پر شدن😬😑و به بدترین روز تبدیل خاهد شد😬😬😬

خدا به خیر کنه😩😩

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

یا حضرت شلغم، من برم قبر بخرم تا اینم ازم نگرفتن

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم پول داده مریم جون اونم تو کلاسا قانون جذب شرکت کرده

😂😂😂😂👍👍🤣🤣🤣🤣🤣

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2728

🤣🤣🤣🤣

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

خیلی دلم میخواد فحشش بدم 

رفتم مرغ بخرم نبود گفته فردا میاد تازه کیلو ۱۰ تومن میزارن روش 

خدا لعنتشون کنه 

امضامم باید برا نابودیشون تغیرر بدم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
یا حضرت شلغم، من برم قبر بخرم تا اینم ازم نگرفتن

😂😂😂😂😂بزا منم بیام باهات منم کفن میخام 

بچه نکنه میادنی نی سایت دیده همه تاریخ نه نه زدن گفته بزارحالشون وبگیرم😐😐😐😐😐😐

🤣🤣🤣🤣🤣بعید نیست 

مرغ کیلویی چند شده؟۲۲؟

۲۴ بود 

گفت تا ۱۰ تومن میزارن روش😨😨😨

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
۲۴ بود  گفت تا ۱۰ تومن میزارن روش😨😨😨

یاحضرت قد😐😐😐دیگه نمیشدخوردمرغ

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
یاحضرت قد😐😐😐دیگه نمیشدخوردمرغ

باید بوسش کنیم یه چاقو بدیم دستش مارو بخوره😐🤦‍♀️

2706