2726

از تجربياتتون بگيد!😐

من ي برنامه ي سفر خيلي خيلي خيلي واجب دوسه روزه دارم واسه بعد از كرونا فقط نميدونم خابگاهو چيكار كنم

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

😂😂من هیچ وقت این کارو نکردم اون مدت ک خوابگاه بودم 

ترسووووام از بس 

ولی ب خونوادت میگن اگ نباشی 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بپیچون برو حالشو ببر ولی بپا سوتی ندی

خب چ جوري

واقعا ذهنم درگيره

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
😂😂من هیچ وقت این کارو نکردم اون مدت ک خوابگاه بودم  ترسووووام از بس  ولی ب خونوادت میگ ...

هيچ رااااااهي نداره؟

رشوه اييي چيزي؟

اصلا اصلا این کارو نکن چون حتی موفق بشی بپیچونی تو راه اتفاقی یا تصادفی پیش بیاد دیگه هیچ وقت هیچ وق ...

اصلا نميشه منصرف بشم

ي جورايي مجبورم

هيچ رااااااهي نداره؟ رشوه اييي چيزي؟

رشوه ب متصدی خوابگاه مگ داریم 🤣🤣🤣

ن عزیزم این کارو نکن برا خودت بده 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
رشوه ب متصدی خوابگاه مگ داریم 🤣🤣🤣 ن عزیزم این کارو نکن برا خودت بده 

وقتي پيچوندم راهشو ب توام ميگم😐😂چون واقعا مجبورم

خب چ جوري واقعا ذهنم درگيره

خب بستگی داره خوابگاهو فقط میخوای بپیچونی یا خونواده رو؟

بعد خوابگاهتون سرپرستتو گیره یا نه

سعی کن ب یکی از اعضای خونوادت بگی اگرم نگفتی ک خیلی باس احتیاط کنی

تو برو خود را باش

اره خیلی😁

از خابگا خروج میزدیم برا خونه

۳روزه

بعدش با دوستام میرفتیم سفر

اخه همیشه هم اتاقیای ما باهم میرفتیم خونه تابلو نبود

فقط ساعت بلیط اتوبوسامون فرق داشت

با اختلاف ۲الی ۳ساعت یکی یکی میزدیم بیرون

برگشن هم همینجوری بااختلاف چن ساعت میومدیم

وقتي پيچوندم راهشو ب توام ميگم😐😂چون واقعا مجبورم

😂😂😂بهم بگو چون من اصن بلد نیستم یاد بگیرم نیازه 

اره خیلی😁 از خابگا خروج میزدیم برا خونه ۳روزه بعدش با دوستام میرفتیم سفر اخه همیشه هم اتاقیای م ...

زنگ نميزدن ب خونه مگه؟

خونه رو چي كار كرديد

چه جور خوابگاهی؟ قوانینش چیه؟ مال ما میشد بپیچونی میگفتیم میریم خونه دیگه اونام نمیزنگیدن ببینن رسیدی یا نه که ولی بعضیا میزنگن حتی موقع حرکتت اما نکن حداقل بگو اردو دانشگاه میرم اگر تو راه چیزی بشه یا تو مقصد پشیمون میشی

2706