2737
2734

چیشده عزیزم 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

موافقم....قدیمی مثل بابک شهاب کیوان کیهان ارمان خیلی قشنگن... بعد میرن اسمای کج وکوله خارجی پیدا میکنن... اسم فقط ایرانی... عربی که اصلاااااااا

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
قدیمی واسه اروپا جدید واسه ایران

اهان جهان سومی که میگن همینه ها یعنی اسم دویست سال قبل اذوپا رو میزاریم رو بچه هامون کف میزنیم افتخار میکنیم اسم بچه امون اروپاییه بعد اگر فارسی قدیمی مثل سیاوش فرامرز و... رو بخواین بزارین میگین از مد افتاده

2706