2733
2734

سلام من یه مدت پیش با خانومی آشنا شدم تو واتس آپ که بازاریابی میکنن و محصولات گیاهی میفروشن..من از ایشون یه پک ضد لک گرفتم چون یه لک کوچیک بارداری داشتم .دیروز عکس قبل و الانمو مقایسه کردم متوجه شدم واقعآ روی کک مکام اثر خوبی داشته..پک شامل یه کرم بود و یه صابون زردچوبه.گفتم اینجا بگم اگه کسی خواست سفارش بده .البته من هنوز نصف کرمم مونده و نمیدونم بعدش برگشت داره یا نه.

💑=👧👧🧒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم این کرما بعد از مصرف لکا با وضع بدتر برمیگرده .اگه میخوای محصولات تراست بخر که شرکتی هست و معت ...

چند مدل کرم ضد لک هم استفاده کردم ولی تآثیر چندانی نداشت

💑=👧👧🧒
چند مدل کرم ضد لک هم استفاده کردم ولی تآثیر چندانی نداشت

من خودم هنوز تراست استفاده نکردم ولی قراره استفاده کنم هر کی استفاده کرده راضی بوده حتی دکترم هم راضی بود . عزیزم هر چیزی که بخواد اثر کنه حداقل 6 ماه باید استفاده بشه قبلا ژل ششتشو یا پن باید استفاده کرد در روز ماسک خیار و حتما ابرسان . کرم ضد لک به تنهایی جواب نمیده باید محصولات دیگه هم باهاش استفاده کرد . قیمتاش خیلی مناسبه . من خودم میخوام فعلا ابرسان و ضدلکش رو بگیرم

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤