1874
1935

بعد از مدتهای طولانی دیشب رفتم خونه یکی از دوستام 

که البته نمیدونستم شام میخاد درست کنه 

بهپعد که رفتیم فهمیدم 

خلاصه خونه ی این دوستم نزدیک خونه مامانمه تو یه خیابونن منو خواهرم باهم دعوت بودیم 

به شوهرم گفتم میخوایم بریم خونه ی فلانی تو شب ۹ ۹،۵ بیا دنبالم بعد که فهمیدم شام درست کرده گفتم بهش که شب خونه مامانم میمونم چون صبح زود باید میرفتم سرکار

خونه ی ماهم دورتره تا محل کارم باخواهرمم همکاریم گفتم بهش صبح با خواهرم میرم سر کار 

اونم یکم غر زد و بعد دیگه هیچی نگفت 

در صورتی خودش یک ماهه پیش همین کارو کرد یکی از دوستاش از تهران  اومده بود میخواستن برن باهم بیرون من خونه مامانم بودم بهش زنگ زدم بیاد دنبالم ولی گفت امشب بود فلانی اومده میخوایم باهم باشیم فردا میره 

يا قاضي الحاجات🙏🏻❤️

شرکت در اولین دوره تخصصی والدین در نقش کوچ در ایران

من شوهرم کاری کرد دوستام بیخیالم شدن دیگه ولی خودش همه دوستاشو داره

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچشش تحمل میکنه😭😭😭😭میشه برا آرامش دلم دعا کنین...سخته وقتی  بخاطر بچم مجبور باشم خودم خوشحال نشون بدم وقتی هیچ انگیزه ای برا زندگی ندارم...اما همه ادما از اول که بی انگیزه نمیشن....بی انگیزش میکنن ...منم یه ادم شادی بودم که صدای خندم همه جا میپیچید اما حالا شدم یه مادر به ظاهر شاد...خیلی سخته مجبور باشی جایی زندگی کنی که هیچ دلخوشی نداری...شبا به امید این که یه روز از این زندان آزاد میشم سر رو بالش میزارم...زندگیم حکم زندان منه ...گاهی وقتا با خودم تصور میکنم کاش بال داشتم بچمو میگرفتم میرفتم یه جای دور که هیچ کسی نشناستم....خدایا هر کسیو میبخشم الا اونیو که بهم تهمت زد ...لطفا برام دعا کنین به امید روزی که از این زندان آزاد بشم و بتونم با بچم شاد زندگی کنم...آمین
1922

چی بگم والا

بستگی به طرز تفکرات افراد داره

من مناهلم با دوستام سفر چند روزه میرم(االبته قبل از کرونا)شوهرمم واقعا مشکلی نداره با این موضوع

به نظر من ازدواج نباید محدودیت بیاره،زن و مرد واقعا نیاز دارن که یه تایمی و با دوستاشون بگذرونن بخاطر سلامت روح و روانشون...

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
1911

عزیزم البته این نظر شخصی منه....دوست فقط یه همراهه...اما همسر همه زندگی ادمه...من بودن با همسرم رو به همه خوشی های دنیا ترجیح میدم...😍😍😍

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.

نه من تا بچه نداشتم میرفتم ولی شب خداییش نمیازره جایی بخوابم هر جا باشم میاد دنبالم از وقتی هم بچه دار شدیم دیگه اصلا نتونستم جایی برم به خاطر کرونا و بچه کوچیک و رو بچه بیشتر حساسه تا رو من اینم میدونم دخترم بزرگتر شه خیلی بهتر میشه لحظه شماره میکنم با دخترم همه جا برم

دخترم تمام زندگی من

خب ديگه ناراحتي نداره با هر دست بدي با همون دست پس ميگيري

من خيلي مخالف رفت و امد با رفيقم چون ضربه خوردم از رفيقاي شوهرم ولي خودم ادم رفيق بازي نيستم 

اين خيلي منو زجر ميده كه شوهرم براي دوستاش وقت ميزاره وقتي من همه ي دوستامو گذاشتم كنار و چسبيدم به زندگيم 

ولي در مورد شما شوهرتم ميره شمام ميري ديگه بهش بگو چطور وقتي تو اين كارو بكني خوبه من بكنم بده؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅  در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري اول رفتم و خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

حق طبیعیته،هرچند که زن یا مرد متاهل باید دورشون رو از دوست خلوت کنن ولی قرار نیست خالی کنن.شماهم نیاز دارید به دوست و رفت و آمد باهاشون

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
1826

متاسفانه بعضی مردای ایرانی نمیتونن این مسئله رو بفهمن که زن هاهم مثل اونا گاهی نیاز دارن به این چیزا.به خاطر فرهنگ و نحوه ی تربیته وگرنه اشکالی نداره اصلا خیلیم خوبه .

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

شاید ازین ناراحت شده که از قبلش اطلاع ندادی شب نمیری خونه بگو خودتم در جریان نبودی 

کی فکرشو میکرد یه روز حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون   میشه لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید  
بهش بگو هرکسی باید دوستاش رو داشته باشه ولی به زندگیش هم لطمه نزنه

اخ كه من چقد از رفيق بازي متنفرم 

من اصلا اينطوري نيستم حتي دوستام ميرن بيرون باهاشون نميرم با اينكه دوستام همشون متاهل و بچه دارن ولي شوهرم همه ي دوستاش مجرد و دختر باز و مشروب خور و معتاد اينقدم براشون ارزش قائل ميشه بيا و ببين دست نميكشه ازشون 

خيلي اعصابم بهم ميريزه 

تازه زندگيمون هم خراب ميكنن اين يكي ميگه بيا دوست دخترمو امتحان كن اينم نميتونه نه بگه تا حالا چندددد بار سر اين چيزا بحثمون شده جاي بدش كشيده 

يا صيغه ي دوستش بهش پيام ميده كه اره علي به من توجه نميكنه منم ميگم گوه خورده به تو چ ربطي داره اصن چرا شمارتو داره 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅  در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري اول رفتم و خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰